Sony Xperia XA1 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Xperia XA1 Plus

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Kırmızı (1)
Lacivert (1)
Siyah (3)
Gold (2)
Pembe (1)
Mavi (1)
Beyaz (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (4)

Sony Xperia XA1 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia XA1 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Xperia XA1 Plus

Sony markasının 2017'de çıkarılmış olan Xperia XA1 Plus orta segmentli telefonlar içerisinde yer almaktadır. Klasik Sony tasarımlı Xperia XA1 Plus modeli 5.5 inç'lik bir ekrana sahiptir. 198 gram ağırlığındaki bu telefonda arka yüz plastik, ön kısım ise metal şeklinde oluşturulmuştur. Ekran 1080p çözünürlüğüne sahiptir. Aynı zamanda ön kamerası 8 Mp, ana kamerası da 24 Mp özelliğindedir. Altın, siyah, mavi, pembe renklerine ulaşım mümkündür. Kişi hangi rengi seviyorsa ona yönelebilir.

Xperia XA1 Plus Kılıf Seçeneği Xperia XA1 Plus

Telefonunu dış etkenlerden korumak isteyen kişilerin yönelebileceği aksesuarlardan biri kılıflardır. Kılıflar hem güzel görünmeyi hem de telefonda oluşabilecek zararları uzak tutmaya yarar. Birbirinden şık ve kaliteli kılıflara ulaşım sağlamak isteyen kişiler www.kilifmarketim.com/ internet adresinden seçenekler arasında seçim yapabilir. Telefon kullanıcılarının gözüne hitap eden ve sağlam olan kılıflar sunmaktayız. Deri, plastik, silikon gibi birçok yapıda ve farklı renklerde kılıf alternatiflerine ulaşmak mümkündür.

Xperia XA1 Plus Koruyucu Cam

Telefonlar düştüğünde ekrana herhangi bir zarar gelmemesi açısından koruyucu camlar kullanılabilmektedir. İnternet adresimizde yer alan kırılmaz cam seçenekleri telefonunuzu korumak için oluşturulmuştur.

İstendiği takdirde çerçevesi şeffaf, gold, siyah veya gümüş renkleri almak mümkündür. kilifmarketim.com adresinden dayanıklı koruyucu cam sipariş edebilirsiniz. Xperia XA1 Plus telefonu için aksesuarlar arayan kişilere her daim kaliteli ve birçok seçenekli ürünler sunmaktayız. Aksesuarlarla telefon daha şık şekilde kullanılabilir.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.