Samsung Galaxy J8 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy J8 (58) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
360 Kılıf
Cüzdanlı Kılıf
Kapaklı Kılıf

Renk

Mavi
Beyaz
Gri
Gold
Siyah
Lacivert
Kırmızı
Gümüş
Rose Gold
Şeffaf
Pembe
Mor
Bordo

Samsung Galaxy J8 Kılıf ve Aksesuarları

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%33

Ücretsiz Kargo

Toplam 58 ürün bulunmaktadır.

Tam ekran ve 3D olma özelliklerini özel tasarımında bulunduran Galaxy j8 aksesuarları her yaştan kullanıcının beğeneceği seçeneklere ayrılıyor. Ürün görselleri ile birlikte alıcıların tercihine sunulan bu modeller hem estetik hem işlevsel olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Birden fazla kılıf ve ekran koruyucu alanlara özel indirimler de yapılmaktadır.

Galaxy j8 Modelleri İçin Üretilmiş Ekran Koruyucuları

Kaliteli ve dayanıklı cam malzemelerinden imal edilen Galaxy j8 ekran koruyucu modelleri lazer kesim tekniği kullanılarak üretilmiştir. Kendisi gibi renkli olan cephesi çelik desteğine sahiptir. Yere düşme ve benzeri kazalarda çizilme ve benzeri olumsuz etkileri en aza indirgeyen, son derece nitelikli modellerdir.

Temperli cam kırıldığı takdirde küçük parçalara ayrılıyor ve bu sayede kullanıcıların güvenliği ön planda tutuluyor. Duyarlı ve dokunmatik ekranların kullanım hacmini hiçbir şekilde etkilemeyen, özel bir tasarıma sahiptir. Arka kısmında yer alan ultra şeffaftır ve görüntü kalitesini hiçbir şekilde bozmaz.

Galaxy j8 Kılıflar ve Modelleri

Ultra koruma sağlayan fiber dokusuyla alıcıların beğenisine sunulan Galaxy j8 kılıf seçenekleri yoğun bir şekilde silikon malzemesi kullanılarak imal ediliyor. Birçok farklı desenin ve motifin yaratıcı bir şekilde kullanıldığı modelleri ilgi görüyor. Mermer desenli olan versiyonlarının yanı sıra gold ve gümüş renklerini sunan modelleri de oldukça revaçtadır. Hd kalitesinde olan bu kılıflar uzun yıllar boyunca ilk günkü renk kalitesiyle kullanılabilir. Kılıfların tamamı garantili olup saniyeler içerisinde takılıp çıkarılabilir.

 

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.