Samsung Galaxy A30 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A30 (96) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
Cüzdanlı Kılıf
Kapaklı Kılıf
Desenli Kılıf

Renk

Beyaz
Mavi
Siyah
Rose Gold
Kırmızı
Gümüş
Gold
Şeffaf
Kahverengi
Lacivert
Gri
Bordo
Rose Gold
Mor
Pembe

Samsung Galaxy A30 Kılıf ve Aksesuarları

-%28

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 96 ürün bulunmaktadır.

Galaxy A30 Kılıf Ve Ekran Koruyucu Modelleri

Kırılmaz cam güvencesi ve kalitesiyle satışa çıkarılan ekran koruyucu modelleri Galaxy a30 telefonlarıyla uyum içerisinde kullanılabilir. Şeffaf ve mat olan versiyonlarının dışında yirmiden fazla renk ve onlarca farklı deseni de ilgili kategorilerde yer alıyor.

Galaxy A30 Telefonlarına Uygun Ekran Koruyucular

1- Fiber nano cam ekran koruyucular: İlk Galaxy a30 ekran koruyucu modelleri arasında fiber nano cam seçenekleri mevcuttur. Bu ekran koruyucuların üzerinden parmak okutmak ve telefona giriş yapmak mümkündür. Açık mavi, siyah ve beyaz gibi alternatifleriyle toplamda üç farklı rengi bünyesinde barındıran modellerdir. Kullanım talimatlarına bakılarak ve köşe noktaları hizalanarak rahatlıkla takıp çıkarılabilir.

2- Temperli cam ekran koruyucular: Şeffaf olan temperli cam ekran koruyucuları hem son derece estetik hem de işlevsel bulunan ürünlerdir. Temperli camı kırılsa dahi ufak parçalara ayrılarak kullanıcıları korur. Üzerinde parmak izi ve leke kalan koruyucuların aksine her daim temiz bir görünüme sahiptir. Kenarlarında boşluk bırakan tasarımlarıyla benzerlerinden ayrılan, son derece orijinal modellerdir.

Galaxy A30 Kılıfları

Yüzde yirmi beşe varan indirim oranlarıyla satışa çıkarılan Galaxy a30 kılıf modelleri bu kategoride bulunuyor. Hem zırhlı hem de silikonlu olan çeşitleri ultra koruma sağladığı için büyük oranda tercih ediliyor. Panzer yüzlü olan versiyonları ise özellikle spor kılıflardan hoşlananlar için ayrı bir alternatif oluşturuyor. Kırmızı, turuncu ve pembe gibi açık renkleri de bünyesinde barındıran bu kılıflar tozlanmaya karşı ekstra koruma sağlar.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.