Nokia XL Kılıf ve Aksesuarları

XL

için 10 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (10)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (4)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (4)
Slim Kılıf (1)
Rubber Kılıf (1)

Nokia XL Kılıf ve Aksesuarları

Nokia XL Kılıf ve Aksesuarları

XL

Telefon üretim sektörü içerisinde yıllardır varlığını koruyan ve ilk cihaz üretimi ile başlayan macerasına akıllı cihaz üretimi ile birlikte devam eden Nokia firmasının ürettiği XL modeli için aradığınız bütün donanımsal özellikli araçlara sitemiz ile birlikte ulaşım sağlayabilirsiniz.

XL modeline uygun olarak üretilmiş ve tam uyumluluk sağlayan araçlar sayesinde cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

XL Ekran Koruyucuları

Nokia XL modeli için üretilmiş olan ekran koruyucularının özelliklerine bakıldığı zaman ekranın doğal görünümünü bozmayan, parmak izi bırakmayan, matlık özelliği ile birlikte yansıma yapmayan, cihazın ekranını kir ve lekelerden ve en önemlisi de darbelerden koruyan özellikler çerçevesinde üretimin gerçekleştiği ve satışının yapıldığı görülür. Sitemizde yer alan XL ekran koruyucuları sayesinde cihazınızın ekranı için endileşenmenize gerek kalmadan özgürce kullanabilirsiniz.

XL Kılıfları

Cüzdanlı, slim, deri, metal, silikon, şeffaf, temperli, manyetik gibi özelliklere sahip olan kılıf modelleri ile beraber XL cihazınız için özelleştirme işlemi yapabilirsiniz. Toplamda 35 adet farklı ürün ile birlikte satışa sunulan Nokia XL model kılıflar cihazın bütün tuşları ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışarak kullanıcıya zorluk çıkarmaz.

Kılıfın cihazdan çıkarılmasına gerek kalmadan bütün tuşlara sanki kılıf yokmuş gibi erişim sağlayabilmek mümkün olurken kılıf modellerinin her bir materyal için farklı desen ve renklerde üretilmiş olması da firmamızın müşteri odaklı yaklaşımının bir ürünü olarak ortaya çıkar.

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.