Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
 • Renk

LG V20 Kılıf ve Aksesuarların

LG V20 Kılıf ve Aksesuarların

LG V20

Teknolojik çalışmalar ilerledikçe akıllı telefonların özellikleri de gelişiyor. Bu cihazlar, sesli ve görüntülü iletişimin yanı sıra canlı ekranları ile birer sinema perdesi, üstün nitelikli kameraları ve mikrofonlarıyla birer kayıt cihazı, güçlü hoparlörleriyle birer müzik seti haline geliyor.

Manuel fotoğraf ve video çekim modu, geniş açılı kamerası ve üst düzey ses kayıt yeteneğiyle öne çıkan LG marka V20 model akıllı telefonunuza yönelik ihtiyacınız olacak bilumum aksesuarları internet sitemizde bulabilirsiniz.

Akıllı cihazınızla uyumlu kılıflar, ekran koruyucuları ve daha birçok seçenek için müşterilerimize kalite anlayışını üstte tutarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

V20 Kılıfları

V20 model akıllı telefonunuzu darbelere ve düşmelere karşı korumak için gereksinim duyacağınız kapaklı veya kapaksız kılıfları web sitemizde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Manyetik kapaklar içeriğindeki gizli mıknatıslar sayesinde kendiliğinden açılmaz ve bundan dolayı cihazınız dış etkilere karşı daha korunaklı bir yapıya kavuşur. Ayrıca kapaksız kılıflarımız da cihazınızın özellikle arka kasasını ve yan çerçevesini darbe ve şoka karşı korumanıza yardımcı olur.

V20 Ekran Koruyucuları

5.7'' geniş ekrana sahip V20 model akıllı telefonunuzun ekranını tozdan, kirden ve darbelerden sakınmak için lazım olan koruyucu filmlerimizi web sitemizden temin edebilirsiniz.

Anti-glare özelliğine sahip ekran koruyucularımız leke yapmaz, parmak izi oluşturmaz. Çizilmelere karşı oldukça güçlü ve dayanıklı olan ekran koruyucularımız akıllı telefonunuzun uzun süre yeni gibi kalmasını sağlar.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi