LG Q Stylus Kılıf ve Aksesuarları

Q Stylus

için 0 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

LG Q Stylus Kılıf ve Aksesuarları

LG Q Stylus Kılıf ve Aksesuarları

LG Q Stylus

06.06.2018 tarihinde üretilmiştir. Batarya 3300 batarya kapasitesine sahiptir. Henüz ülkemizde satışa sunulmamıştır. LG serisinin en son çıkışıdır. Suya, darbeye karşı dayanıklı ve 4,5G uyumu en önde görünen özelliktir.

Ekran çözünürlüğü 6,2 inç olup ekran çözünürlüğü ise 1080*2160(FHD 6) pikseldir. Dâhili hafıza 32 bit, 3 GB bellek hafızaya sahiptir. Ayrıca 2 TB harici hafıza eklenebilir. 8 çekirdek özelliği vardır. İşletim sistemi android 1,8 Ghz’dir. Piksel yoğunluğu 389 PPI‘dir.

Kamera 16 MP çözünürlüğe sahiptir. Optik görüntü sabitleme yoktur. Flaş LED özelliğine sahiptir. Ön kamera 8 MP çözünürlüğe sahiptir. Hızlı odaklanma ve otomatik odaklanma özelliği vardır. Phase Detetc Auto-Focus ( PDAF) özelliği vardır. USB 2,00 bağlantısı olup USB Type- C bağlantı tipidir.

Gerek suya dayanıklılığı gerekse toza dayanıklılığı mükemmel niteliktedir. Parmak izi okuma özelliği vardır. Parmak izi özelliği telefonun arkasında bulunur. Askeri standartlarda sağlamlılık vardır.

Tasarımsal olarak mükemmel nitelik ve inceliğe sahip olan telefon kullanım açısından oldukça rahattır. 160*15 mili metre genişliği, 77*75 mili metre eni, 8*4 mili metre kalınlığı ve 772 gram ağırlığa sahiptir. Mavi ve siyah renkleri vardır. NFC özelliği bulunur. Bluetooth versiyonu 4,2’dir. Konum özeliği vardır. Telefon ses ve kalitesi oldukça yüksektir. Kulaklık takıldığı zaman dışarıdaki sesleri duyma imkânı yoktur.

Kişilerin rahatlıkla kullanılması için dizayn edilmiş zarif nitelikte bir telefondur.