LG K4 Kılıf ve Aksesuarları

K4

için 5 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (5)

Renk

Beyaz (1)
Pembe (1)
Siyah (1)
Mavi (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)

LG K4 Kılıf ve Aksesuarları

LG K4 Kılıf ve Aksesuarları

LG K4

LG akıllı teknoloji üretiminde dev markalardan bir tanesi olarak K serisi dahilinde üretmiş olduğu ve piyasaya çıkardığı K4 modeli ile birlikte bir çok akıllı cihaz kullanıcısına ulaşmıştır.

Bu model telefona sahip olan kullanıcıların cihazlarını geliştirmek adına sitemiz üstünden satışını gerçekleştirdiğimiz ekran koruyucusu, stylus kalem, spor kol bandı, kılıf, şarj aleti, data kablosu, kulaklık ve powerbank gibi araçlara erişim sağlayabilmeleri mümkündür.

K4 Ekran Koruyucuları

Anti-glare özelliğine sahip olan ekran koruyucularının kir tutmayan bir yapıya sahip olması telefonun ekranının her zaman temiz kalmasını, ekran ile telefonu birbirine bağlayan ara bölümlerin içerisine toz ve kir gibi maddelerin girmesini önler.

Bu sebeple ekran koruyucular akıllı cihazları kullanan bireyler için olmazsa olmaz araçlardan bir tanesi olarak bilinir. Sitemiz aracılığı ile K4 model telefonunuz için ekran koruyucunuzu en yüksek kalitede satın alabilmeniz mümkündür.

K4 Kılıfları

Telefon kılıflarının kalıp kesim ile birlikte cihaz ile uyum içerisinde çalışması kullanıcının rahatlığı açısından önemli bir nokta olup sitemizden satışa sunulmuş olan ürünlerin tamamının bu anlayış ile üretildiği görülmektedir.

K4 modeline sahipseniz ve telefonunuz için kılıf arıyorsanız sitemizdeki ürünlere göz atarak dilediğiniz telefon kılıfı rengini, dilediğiniz modelde ve uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Telefon kılıflarının koruma sağlama özelliği ile birlikte telefon için gerekli parçalardan bir tanesi olması firmamız sayesinde kalite ile birleşmesini sağlar.

Toplam 5 ürün bulunmaktadır.