Huawei P20 Pro Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

P20 Pro (65) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
360 Kılıf
Kapaklı Kılıf

Renk

Pembe
Mavi
Siyah
Beyaz
Kırmızı
Lacivert
Gri
Rose Gold
Gold
Gümüş
Şeffaf
Kahverengi
Bordo
Rose Gold

Huawei P20 Pro Kılıf ve Aksesuarları

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 65 ürün bulunmaktadır.

Huawei P20 Pro

Huawei firması, Leica ile yaptığı iş birliği neticesinde özellikle üst seviye bir model üretimi yaparak kamera konusunda yepyeni özelliklere sahip bir cihaz tanıtımı yaptı. Huawei P20 Pro modeli, özellikle kamera konusunda son derece etkileyici bir cihaz. Kamera özelliklerinin yanı sıra, teknik ve tasarım açısından da oldukça üst düzey bir cihaz olan Huawei P20 Pro modeli, Kirin 970 işlemciden güç alıyor. Cihazda 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanın bulunuyor. Depolama alanı 256 GB'a kadar artırılabiliyor. Cihazın çentikli ekranı, 7.8 mm kalınlığında ve yalnızca 180 gram ağırlığında olması, Huawei P20 Pro modelinin son zamanların en trend cep telefonlarından biri olmasını sağlıyor. Cihazın ön tarafında tam 23 MP çözünürlükte bir kamera bulunuyor. Arka kısımda ise 3 adet kamera bulunuyor.

Huawei P20 Pro Kılıfları

Huawei P20 Pro gibi son derece kullanışlı bir cep telefonu modeli için, sitemizdeki kılıfları inceleyerek kendi tarzınıza uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Sitemiz, kılıf ve cep telefonu aksesuarları konusunda oldukça zengin bir menüye sahiptir. Ürünlerimizin tamamı garantili ve para iade seçenekleri ile sunuluyor.

Huawei P20 Pro Ekran Koruyucuları

Akıllı cep telefonlarının vazgeçilmezleri arasında bulunan ekran koruyucuları, mikrop ve bakterilerin yuvalandığı yerlerden biri haline de gelebilir. Bu bakterilerin el temasları neticesinde vücuda intikal etmesi, sağlığın olumsuz etkilenmesine de neden olur. Sitemiz, tamamen üstün kalitede ve kırılmaz özelliklerde ekran koruyucu satışı yaparak, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karışlayacak bir misyona sahiptir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.