Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
 • Renk

Huawei Nova Kılıf ve Aksesuarları

Huawei Nova Kılıf ve Aksesuarları

Nova

Yoğun özelliklere ve birçok cihaza göre sıra dışı sayılan nova markalı cihazınızın hak ettiği değeri vermek için gerekli aksesuarlarla birlikte kullanmanız gerekmektedir. Bu aksesuarlar birçok cihazı korumaya yarayan ekran koruyucu ve kılıf gibi aksesuarlar olmaktadır. Kılıflar cihazı bütünüyle sarar ve dış etkenlerden korur.

Ekran koruyucular ise ekranı tamamen kaplayarak aynı işlevi ile çalışmasına devam etmesini de sağlar. Sistemimizde cihazınıza uygun çeşitli sayıda aksesuarlar yer almaktadır. Sisteme sadece giriş yaparak cihazınızın marka ve modeline uygun koruyucuları satın alabilir ve görsel olarak inceleyebilirsiniz.

Nova Ekran Koruyucuları

Cihazınızın ekranı zarar gördüğü zaman bu durum cihaz sahibi tarafından yapıldığı kabul edilerek cihazınız süresi bitmesi dahi garanti kapsamına girmeyecektir.

Bu yüzden ekran koruyucu kullanarak hem cihazın ömrü uzayacak hem  de her türlü dış etkenlerden korunacaktır. Ekran koruyucular yeterli inceliğe ve sağlamlığa sahip olarak size sunulmaktadır. Sistemimiz de yer alan kırılmaz cam ekran koruyucular ile cihazınızı hemen korumaya alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nova Kılıfları

Kılıfların çeşitli renkte ve farklı yapılarda olması kişiliğinizi cihazınıza yansıtmanıza neden olmaktadır. Böylece her türlü korumaya alınan cihazı zevkle kullanmakta size kalacaktır.

Kılıflar silikon ya da deri gibi birçok farklı yapıda sistemimiz de mevcut olmaktadır. Kılıfları cihazınızdan çıkarmadan şarj aletine ya da kulaklığa takmanız da mümkün olmaktadır. Kılıflar cihaz tipine uygun olarak giriş çıkış yerleri ayarlanmış şekilde tasarlanmıştır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi