Apple iPhone XS Ekran Koruyucuları

Ekran Koruyucular

için 10 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Baseus (1)
Microsonic (9)

Renk

Şeffaf (1)
Siyah (1)

Apple iPhone XS Ekran Koruyucuları

Apple iPhone XS Ekran Koruyucuları

Apple iPhone XS Ekran Koruyucular

Apple iPhone XS oldukça gelişmiş ve yeni üretilmiş olan bir telefon modelidir. Yeni çıkmasına rağmen binlerce kişi tarafından satın alınmaktadır. Ürünün ekranı oldukça büyük ve ince olduğundan dikkatli kullanılması gerekmektedir. Ekranlar uzay teknolojisinden yararlanılarak oldukça hassas bir şekilde üretilmiştir. Aksi taktirde cam kırılabilir ya da çizikler oluşabilmektedir. Bu yüzden Apple iPhone XS Ekran Koruyucular telefonun ömrünün daha da uzaması ve hasar görmemesi için oldukça gerekli ürünlerdir.

Apple iPhone XS telefonunuzun hasar görmemesi için sitemizde yer alan 1000 den fazla seçeneklerden birini tercih ederek telefonunuzun daha uzun ömürlü ve sağlam olmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizde birçok markanın farklı özelliklerini taşıyan dayanıklı ekran koruyucular bulunmaktadır. Ekran koruyucuların hepsinin rengi şeffaftır. Ve oldukça ince ve dayanıklıdırlar. Taktığınızda hiç fark edilmeyecek kadar incelerdir. Ayrıca ek olarak 2 hafta, 15 gün içerisinde dilerseniz ürünü iade edip paranızın tamamını geri alabilirsiniz.

Bunun sayesinde eğer üründen memnun kalmaz iseniz paranızı geri kolayca alabileceğinizi garantilemekteyiz. Ayrıca sitemizden 50 Türk Lirası ve üzeri alışveriş yapar iseniz kargo ücreti almamaktayız. Kargolar genellikle aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Ödeme şeklinizi havale şeklinde ödemeyi tercih ederseniz %5 indirim uygulamaktayız. Bunlara ek olarak da alışverişinizi yaparken kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Bu sebeple oldukça güvenli bir şekilde gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.