Apple iPhone XS Max Ekran Koruyucuları

Ekran Koruyucular

için 10 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Baseus (1)
Microsonic (9)

Renk

Şeffaf (1)
Siyah (1)

Apple iPhone XS Max Ekran Koruyucuları

Apple iPhone XS Max Ekran Koruyucuları

Apple iPhone XS Max modelinde, akıllı telefon piyasasında en gelişmiş LCD ekrandan yapılmış olan Liquid Retina ekran kullanılmaktadır. Apple iPhone XS Max sektörde bilinen tasarımların üzerine çıkan farklılığı ve gelişmişliği ile kullanıcılarına birçok farklılıklar sunmaktadır. Uzay teknolojisi kullanılarak dayanıklı hale getirilen camı, suya ve toza karşı korunaklı tasarımı sayesinde dayanıklılığı ile ilgililerin dikkatini çekmektedir.

iPhone XS Max modeline uygun olarak yeni ekran koruyuculara ihtiyaç duyulmaktadır. Sitemizde birbirinden farklı modellerde ve farklı renklerde iPhone XS Max ekran koruyucuları bulunmaktadır. Apple iPhone XS Max Ekran Koruyucular için sitemizde yer alan 1000'lerce seçenek arasında sizin zevkinize hitap edeni oldukça kolay bir şekilde bulabilir ve güvenli ödeme seçeneği sayesinde de güvenli ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz seçeneği tercih ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dileğinize göre banka kartı, kredi kartı ve nakit ödeme seçeneklerinden birini kolayca tercih edebilirsiniz. Eğer kredi kartı ile ödemeyi tercih eder iseniz taksitlendirme şansına sahipsiniz, isteğe göre taksitler uygulamaktayız. Apple iPhone XS Max Ekran koruyucusu olan 1000'lerce çeşidine bakarken ürünün markasını, modelini, rengini ve daha birçok özelliğini inceleyebilir ve kendi istekleriniz doğrusunda seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde hiçbir ürün için kargo ücreti alınmamaktadır, kargolar tamamen ücretsiz olmaktadır. Kargolar oldukça kısa süreler içerisinde elinize hasarsız, sağlam bir şekilde ulaşmaktadır.

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.