iPad Air Kılıf ve Aksesuarları

iPad Air

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Pembe (2)
Mavi (2)
Beyaz (3)
Siyah (3)
Kırmızı (2)
Gümüş (1)
Mor (1)
Rose Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Kapaklı Kılıf (11)

iPad Air Kılıf ve Aksesuarları

iPad Air Kılıf ve Aksesuarları

iPad Air

Diğer tablet modellerinden farklı olarak daha şık ve kullanışlı bir seçenek olan iPad Air çoğu kişinin tercihi haline gelmiştir. Ekran boyutu açısından diğer modellerden farklı şekilde daha büyüktür. 9.7 inç retina ekranı ile büyük olmasına rağmen daha ince bir tasarıma sahiptir. Hafiflik açısından da insanların tercihidir.

Bir yerden bir yere taşınması hafifliği ve inceliği sayesinde daha kolay gerçekleşir. Arka ve ön kameraları sayesinde çeşitli fotoğraflar ya da videolar çekmek mümkün oluyor. 8 kat daha hızlı işlemcisiyle teknoloji sevenlerin ilgisini çekiyor.

iPad Air Kılıfları Şık Ve Kullanışlıdır

Kılıf modellerini sadece telefonlar da değil tabletlerde de kullanmak mümkündür. Tablet görünümünü farklı ve güzel kılmak isteyen teknolojik alet kullanıcıları web sitemizden zevklerine uygun olan ürünleri keşfedebilirler. Her türlü renkte ve modelde kılıfları kullanmak iPad Air için sitemiz sayesinde mümkündür.

Case kapaklı kılıf, dönerli kılıf, smart case kapaklı kılıf, silikon kılıflar tercih edilebilir. Bu tür kılıflarda her türlü rengi sitemizde bulmak oldukça kolaydır. Mavi, kırmızı, beyaz, pembe, siyah renkleri sitemizde yer alıyor. Var olan bu kılıflar hem ekranı hem de arka yüzü korumaktadır.

iPad Air'a Ekran Koruyucuları

iPad Air ekranı büyük bir tablet modelidir. Bu nedenle ekranına zarar gelme ihtimali daha yüksektir. Oluşabilecek zararlara karşılık kırılmaz ekran koruyucuları kullanılabilir. Sitemizde var olan çeşitli ekran koruyucuları iPad Air için tasarlanmıştır.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.