Alcatel A3 XL Kılıf ve Aksesuarları

A3 XL

için 6 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (6)

Renk

Beyaz (1)
Mavi (1)
Pembe (1)
Siyah (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)

Alcatel A3 XL Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel A3 XL Kılıf ve Aksesuarları

A3 XL

Alcatel firması tarafından piyasaya sürülen büyük ekranlı A3 XL modeli, 6 inç boyutu ve mütevazi özellikleri ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır. 6 inç ekran boyutundaki diğer marka cep telefonları, genelde üstün özelliklere sahip olarak piyasaya çıksalar da, A3 XL modeli bu geleneği biraz bozmaktadır.

Ekran çözünürlüğü 1280x720 seviyesinde olan A3 XL modeli, 4 çekirdekli MediaTek MT3735B modeli ile desteklenmiştir. 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı bulunan cihaz, 32 GB'ta kadar artırılabilir hafızaya sahiptir.

Bunun yanında 5 MP çözünürlükte ön kamera ve 8 MP çözünürlükte bir arka kameraya sahip olan A3 XL Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile üretilerek kullanıcılarına sunulmuştur.

A3 XL Kılıfları

Cep telefonları çoğu kişi tarafından giyilen giysinin ceplerine konmaktadır. Bu da cihazın çizilmesine ya da cepte bulunan diğer nesneler ile çarpışması sonucu hasar almasına neden olmaktadır. Bu durumda kurtarıcı olarak, sitemizde yer alan, yumuşak deri ve cihazı çerçeve saran kılıf modelleri ile cihazın korunması tamamlanabilir.

Kılıf ihtiyacı olan kişilerin, sitemizi ziyaret ederek yüzlerce çeşit tasarım içerisinden dilediklerini almaları mümkün.

A3 XL Ekran Koruyucuları

Kullanıcıları tarafından büyük bir hevesle satın alınan cep telefonlarını korumak da, yine kullanıcının sorumluluğundadır.

Çünkü ekranı zarar gören bir cihaz için büyük miktarlarda ücretler ödenebilmektedir. Sitemizde düşük bütçeli ekran koruyucu modelleri bulunmakta ve bu ekran koruyucuların, yüzde yüz koruma garantisi ile satışı yapılmaktadır.

Toplam 6 ürün bulunmaktadır.