Vestel Venüs V5 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V5

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Beyaz (2)
Mavi (2)
Pembe (2)
Kırmızı (1)
Siyah (2)
Gold (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (6)
Silikon Kılıf (4)

Vestel Venüs V5 Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V5 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V5

Fotoğraf çekme, müzik dinleme, sosyal medyada dolaşma gibi birçok işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayan ve gün boyunca bir an olsun yanınızdan ayırmadığınız akıllı cihazınızı daha uzun süre güvenle kullanabilmenizi sağlayacak tüm aksesuarları burada bulabilirsiniz. kilifmarketim.com sitesinde sizin için en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Vestel'in Venüs V5 model akıllı telefonu için ihtiyaç duyacağınız bütün aksesuarları internet sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Venüs V5 Kılıfları

Çeşitli renk seçenekleri ile akıllı cihazınızı kişiselleştirmenize olanak tanıyan Venüs V5 manyetik kapaklı pencereli kılıflarla telefonunuzu darbelere, toza ve kire karşı koruma altına alabilirsiniz. Böylece düşme veya tozlu ortamda çalışma gibi durumlarda cihazınızı son derece dayanıklı hale getirerek uzun süre kullanabilirsiniz.

Kılıflarımızı işlevsel tasarımları sayesinde cihazdan çıkarmadan fotoğraf çekebilir ve kılıfı üzerindeyken telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Venüs V5 Ekran Koruyucuları

Akıllı cihazınızın ekranına sabitlenerek onun zarar görmesini en aza indirmek amacıyla kullanılan bu ürünler anti-glare özellikleri sayesinde kir tutmaz, leke yapmaz. Aynı zamanda parmak izi de bırakmayan ürünlerimiz, kullanıcı deneyimini hiçbir şekilde olumsuz olarak etkilemez.

Telefonunuzun ekran ölçülerine birebir uyularak üretilen ekran koruyucularımız cihazınız ile tam olarak uyum sağlayarak kullanım kolaylığı sunar.

Vestel Venüs V5 model telefonunuz için gereksinim duyacağınız kırılmaz ve nano kırılmaz ekran koruyucu filmleri kilifmarketim.com internet sitemizde bulabilir ve çok uygun fiyatlarla siparişinizi verebilirsiniz.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.