Vestel Venüs V4 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V4

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Pembe (1)
Beyaz (1)
Turkuaz (1)
Kırmızı (1)
Gold (1)
Siyah (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (6)

Vestel Venüs V4 Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V4 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V4

Sesli veya görüntülü görüşme, internette dolaşma, fotoğraf çekme gibi birçok özelliği içinde barındıran akıllı cihazlarınızı daha uzun süre güvenle kullanmak için arayacağınız bütün aksesuarları sitemizde sizler için sunuyoruz. Vestel marka Venüs V4 model akıllı telefonunuz için ekran korucusu, kılıf ve stuylus kalem gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bütün aksesuarları sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Venüs V4 Kılıfları

Müşterilerimizin zevk farklılıklarını göz önünde bulundurarak çeşitli renk alternatifleriyle satışa çıkardığımız birbirinden kaliteli, manyetik kapaklı kılıflar ile Venüs V4 model akıllı telefonunuzu darbelere karşı güçlendirebilirsiniz.

Kapak içine yerleştirilen gizli mıknatıs sayesinde telefonunuzun kılıfı kendiliğinden açılarak sizi rahatsız etmez. Cihazınıza şık ve estetik bir hava katmanın yanında fiziksel bir koruma sağlar. Bütünleşik kapak ile cihazınızın tüm yüzeyleri üst düzey bir koruma görecektir. Venüs V4 Ekran Koruyucuları

Dokunmatik ekran teknolojisinin gelişmesiyle akıllı cihazlarda bulunan ekranların boyutları da buna bağlı olarak büyüdü. Bu durum ekranlarımızı darbelere, toza ve kire karşı son derece riskli hale getirdi. Venüs V4 model akıllı telefonunuzun ekranını daha dayanıklı olmasını sağlayacak kırılmaz koruyucu filmleri sitemizden temin edebilirsiniz.

Nano teknoloji ürünü, anti-glare özellikli ekran koruyucularımız leke ve kir tutmaz, parmak izi bırakmaz ve yansıma yapmaz. Ultra ince ve şeffaf ekran koruyucularımız telefonunuzun doğal kullanımını hiçbir şekilde etkilemez. Akıllı cihazınızın ekranını kir ve darbelerden korumak için lazım olan ekran koruyucuları burada.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.