Vestel Venüs V3 5040 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V3 5040

için 21 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (21)

Renk

Beyaz (3)
Pembe (2)
Siyah (4)
Mavi (2)
Kırmızı (3)
Gold (2)
Gümüş (1)
Mor (1)
Turkuaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (4)
Metal Kılıf (5)
Cüzdanlı Kılıf (6)

Vestel Venüs V3 5040 Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V3 5040 Kılıf ve Aksesuarları

V3 5040

Diğer cihazlardan farklılık gösteren özelliklere sahip v3 5040 modelde ki cihazınız hassas ve narin yapısından dolayı sizin tarafınızdan korunmaya ihtiyaç duymaktadır. Cihaz kılıfları ve kırılmaz cam koruyucular cihazlarla birlikte kullanılmakta iyice yerini almışlardır.

Çünkü bu tür hassas cihazlar darbe aldığı zaman işlevlerini çok kolay kaybederler. Garanti kapsamına girmediği için de cihazın tamir görmesi gerekir. Sistemimiz de yer alan birçok farklı yapıda ve modelde kılıflar ile cihazınızı korurken zevkinize göre tasarlamış olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

V3 5040 cihaz kılıfları

Kılıflar cihazınızı bütünüyle kaplayan sağlam yapıda aksesuarlar olmaktadır. Bu durum en çok cihazı dış etkenlerden bütünüyle korumaya yarar. Kılıfların en kullanışlı yanı ise cihazdan hiç ayırmadan kullanıma uygun olmalarıdır. Sistemimiz de yer alan çok sayıda ve farklı renkte kılıfları en uygun fiyatları ile inceleyebilir hatta kısa sürede satın alma işlemini kolayca yapabilirsiniz.

V3 5040 kırılmaz cam koruyucular

Kırılmaz ekranlar oldukça ince ve orjinal tasarıma sahiptir. İnce yapılarına rağmen dayanıklı ve kırılmama özellikleri vardır. Cihaz ekranına birebir montaj edildikleri için farkedilmesi pek mümkün olmaz.

Ekran tüm işlevi ile çalışmaya devam ederken, ana ekrana gelecek her türlü dış etkenden koruma işlemini de yapmış olur. Ekrana su yada sıcak içecek gibi sıvılar döküldüğü zaman ilk temas koruyucu cama gelmektedir. Bu nedenle cihazın ömrü uzayacak ve ekran tüm sağlamlığı ile kalacaktır.

Toplam 21 ürün bulunmaktadır.