Vestel Venüs V3 5020 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V3 5020

için 20 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (20)

Renk

Beyaz (3)
Pembe (3)
Mavi (3)
Siyah (3)
Lacivert (1)
Kırmızı (2)
Gold (1)
Mor (1)
Turkuaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (8)
Cüzdanlı Kılıf (6)

Vestel Venüs V3 5020 Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V3 5020 Kılıf ve Aksesuarları

V3 5020

İnsanların hayatına hızlı bir şekilde giriş yapan akıllı ve dokunmatik cihazların üretim aşamaları sırasında çok hassas bir şekilde üretilmesi, bu cihazların kullanıcı tarafından korunma altına alınmasını gerektirir.

Vestel'in ürettiği bu hassas cihazlardan bir tanesi olan Venüs V3 5020 hem görünümü hem de özellikleri sayesinde birçok cihaz kullanıcısının tercih ettiği modellerden biri olarak, sitemiz üzerinden bu cihaza ait olan aksesuarların satışı yapılır.

V3 5020 Ekran Koruyucuları

Venüs serisi ile birlikte birçok kitleye hitap etmeyi başarmış olan Vestel markasının cihazlarında diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi hassas bir dokunmatik ekran bulunur.

Bu ekranın ufak bir darbede çatlaması ya da kırılması durumu söz konusu olurken, kullanıcı tarafından korumaya alınabilmesi için kırılmaz cam özelliğine sahip ekran koruyucusunun satın alınması tavsiye edilir. Bununla birlikte sitemiz üzerinden bu cihaz için üretilmiş ekran koruyucularına uygun fiyatlar ile ulaşım sağlamak mümkün olur.

V3 5020 Kılıfları

Dokunmatik ekranı kadar yan ve arka kasasında kullanılan materyalin de hassas ürünlerden oluşturulması telefonun görselliğine değer katarken aynı zamanda cihazın gün içerisinde konulan yerlerden ötürü çizilmesine de sebep olabilir.

Bu durumun önüne geçmek adına Vestel'in kendi logosunu taşıyan kılıfların sitemiz üzerinden alımı mümkün olup, kullanıcının telefonun orijinalliğini bozmadan koruma altına alabilmesi durumu söz konusudur. Sitemizi ziyaret ederek V3 5020 ürünlerine göz atabilirsiniz.

Toplam 20 ürün bulunmaktadır.