Vestel Venüs V2 5.0 X Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V2 5.0 X

için 1 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (1)

Vestel Venüs V2 5.0 X Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V2 5.0 X Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V2 5.0 X

Değişik özelliklere sahip Venüs V2 5.0 X modelli cihazınız sizi memnun ederken onu korumaya almanız ve gerekli güvenliğini sağlamanız gerekmektedir. Bu nedenle cihaza özel kılıf ya da kırılmaz cam gibi koruyucular kullanmanız gerekir.

Sistemimizde çok sayıda cihaz aksesuarları yer almaktadır. Buradan cihazınızın modeline ve markasına en uygun aksesuarları seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünler oldukça detaylı açıklamalara ve görselliğe sahip olarak sistemde yer almaktadır. Bu nedenle sadece sisteme giriş yaparak alacağınız koruyucuyu tüm detayları ile inceleyebilirsiniz.

Venüs V2 5.0 X Cihaz Kılıfları

Kılıflar cihazların modeline uygun olarak birbirinden farklı şekilde üretilirler. Cihazın aksesuar giriş yerleri kılıfta da ayarlanarak tasarlanmıştır. Cihazın kılıfında giriş yerleri kullanıma hazır halde bulunur.

Bu yüzden cihaz ile işlem yaparken kılıftan çıkarmaya gerek kalmaz. Kılıf içinde yer alan cihaz korumaya hazırlıklı ve dış etkenlerden tamamen uzak olmaktadır. Sıvı dökülmesi ya da düşme gibi durumlarda cihazdan önce temas kılıf ile olacak ve cihaz kendini aynı işlevi ile koruyacaktır.

Venüs V2 5.0 X Kırılmaz Cam Koruyucuları

Sistemimizde yer alan kırılmaz cam koruyucuları cihazınız ile birebir montaj edilir. İnce yapısı ile fark edilme özelliği oldukça az olmaktadır.

Ekran cihaz için en önemli bölgedir. Çünkü birçok işleve ve geniş bir tuş kapasitesine sahip olmaktadır. Ekranı dış etkenlere bağlı olarak zarar gören cihazınız işlevini kaybeder. Bu yüzden ekran koruyucu önemli bir güvenlik sağlamaktadır.

19,99 TL
Sepete Ekle
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.