Vestel Venüs V2 5.0 V Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V2 5.0 V

için 11 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (11)

Renk

Pembe (2)
Mavi (1)
Siyah (2)
Turkuaz (2)
Beyaz (1)
Kırmızı (1)
Mor (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Cüzdanlı Kılıf (6)

Vestel Venüs V2 5.0 V Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V2 5.0 V Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V2 5.0 V

Vestel, Türkiye'nin bilinen yerli marka teknoloji markalarından bir tanesi olarak telefon üretim piyasası içerisinde de yer alır. Venüs V2 5.0 V modeli ile pek çok kullanıcıya erişmiş olan markanın bu modeline ait olan aksesuar araçları ve cihazın çalışması için zorunlu olan şarj aleti gibi ürünlere sitemizden ulaşım sağlayabilmeniz mümkün olur.

Venüs V2 5.0 V Ekran Koruyucuları

Bu model için kesimi itibari ile özel olarak üretilmiş ve markanın üretici tarafından sitemiz aracılığı ile satışa çıkarılmış olan ekran koruyucuların özellikleri arasında varlığını hissetmeyecek kadar ince, ancak bir o kadar da dayanıklı olma, ışığı yansıtmama, uzun ömürlü kullanım sağlama, model ile %100 uyumlu bir şekilde çalışma ve kir tutmama gibi etmenler yer alır. Modele ait olan ekran koruyucu ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Venüs V2 5.0 V Kılıfları

Modele ait olarak toplamda 72 adet farklı ürün ile satış sağlayan firmamız, Venüs marka telefonların kendi orijinalliğini bozmamak adına logo ile birlikte kılıf üretimi yapan Microsonic markasının ürünlerini tercih eder. Hem dayanıklılık hem de uzun süre kullanılabilme sağlaması adına bu markanın üretmiş olduğu kılıflar Venüs V2 5.0 V modelinin tuşlarına göre özel olarak kesilerek cihazın kullanımında her hangi bir sorun yaşanmasının önüne geçer. Siz de telefonunuz uygun için kılıf arıyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.