Vestel Venüs V2 5.5 X Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V2 5.5 X

için 7 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (7)

Renk

Kırmızı (1)
Beyaz (1)
Mor (1)
Pembe (1)
Siyah (1)
Turkuaz (1)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (6)

Vestel Venüs V2 5.5 X Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V2 5.5 X Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V2 5.5 X

Beyaz eşya üzerine devrim yapmış olan Vestel markası çıkardığı akıllı telefonlar ile iyi bir performans sergilemeye devam etmektedir. Vestel Venüs V2 5.5 X akıllı telefon ile müşterilerine 16 GB hafıza, 1 GB ram, 13 MP kamera ve 5.5 inç ekran boyutu ve uygun fiyatı ile güzel bir imkan sunmaktadır.

Sitemiz üzerinde sahip olduğunuz Venüs telefonunuza tam uyum sağlayacak maksimum kalitede aksesuarlara ulaşmanız mümkün olmaktadır Kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimizle sizi memnun edecek satış politikamız ile hizmetinizdeyiz. Satışa sunduğumuz aksesuarlar telefonunuza tam uyum sağlayarak bir sorun teşkil etmeden rahatça kullanım sağlayabilirsiniz. Şarj, kulaklı ve daha birçok farklı türde aksesuarı sitemiz üzerinden kolayca temin edebilirsiniz.

Venüs V2 5.5 X Telefon Kılıfları

Cep telefonlarınızı muhafaza etmek ve stilinizi yansıtmak için sitemiz üzerinden telefonlarınıza uygun kaliteli kılıflara ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede satılan kılıflar telefonunuza tam uyum sağlayarak koruma alına alır. Kenarlardan ve arkadan tam koruma sağlar. Farklı kılıf modelleri ile tarzınıza en uygun olanı seçebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Kılıf model seçeneklerimiz oldukça fazladır.

Venüs V2 5.5 X Ekran Koruyucuları

Cep telefonlarınızın ekranı için satılan kırılmaz cam modelleri telefon ekranınıza tam koruma sağlar. Darbelere karşı ilk olarak ekranlarınız hasar görebilir, koruyucu ile bu duruma karşı önlem alabilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleri için sitemizi gezebilirsiniz.

Toplam 7 ürün bulunmaktadır.