Vestel Venüs V2 5.5 V Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V2 5.5 V

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Kırmızı (2)
Mor (2)
Turkuaz (2)
Siyah (2)
Pembe (2)
Beyaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (5)
Cüzdanlı Kılıf (6)

Vestel Venüs V2 5.5 V Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V2 5.5 V Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V2 5.5 V

Vestel venüs bünyesinde akıllı telefon severler için üretilen Venüs V2 5.5 V akıllı cihaz 5.5 inç ile dikkat çekiyor. 720 x 1280 HD Ips ekranı ile kullanıcılarının büyük bir ekrana sahip olmasını sağlayan bu ürün dört çekirdekli 1.2 ghz Qualcomm işlemcisi ile diğer akıllı telefonların önüne geçiyor. Ayrıca 1 GB Ram ve 16 GB dahili hafıza kapasitesinin bulunması gibi özelikler bu cihazı rakiplerinin önüne taşıyor.

Büyük ekranı sayesinde geniş izleme açısını kullanıcılarına sunan venüs v2 5.5 v akıllı cihaz kamera özelliklerinin ilerletilmiş olması nedeni ile selfie çekmek isteyenler için vazgeçilmez bir üründür. Bu değerli ürün çeşitli aksesuarlarla ve ekran koruyucular ile daha korunaklı ve kullanışlı olarak dizayn edilebilir.

Venüs V2 5.5 V Ekran Koruyucular

Firmamıza bulunan ekran koruyucular ile Venüs v2 5.5 v akıllı telefonun daha korunaklı olması mümkündür.

Firmamızda bulunan kaliteli ekran koruyucular sayesinde telefonlar düşme, darbe veya çizik durumlarına karşı ekranın korunması sağlanıyor. Böylece herhangi bir tehlikeli durumda telefonun ekran sağlığı korunmuş oluyor.

Venüs V2 5.5 V Kılıflar

Akıllı telefonlar kılıfsız kullanılmamalı. Firmamızda bulunan farklı model ve desenlerdeki kılıflar ile telefonlarınızın ister sadece ekranını isterseniz bütününü kapatabilirsiniz.

Bu ürünler ile telefonlarda kişilerin zevk anlayışına özgü aksesuarlar tercih edilip telefonunuzu özelleştirebilirsiniz. En kaliteli kılıf, ekran korucuyu ve değişik aksesuar ürünleri için firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.