Sony Xperia XZ2 Compact Ultra Kılıf ve Aksesuarları

Xperia XZ2 Compact

için 0 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Sony Xperia XZ2 Compact Ultra Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia XZ2 Compact Ultra Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia XZ2 Compact

Mobil dünya kongresinde yakı bir süre önce tanıtımı yapıla Sony Xperia XZ2 Compact modeli, üst düzey bir performans sunma amacıyla piyasaya sürülmüş olan modellerden biri. Sony firmasının yeni amiral gemisi olan Xperia XZ2 Compact modeli, Snapdragon 845 işlemci ile güçlendirilerek, Full HD görüntü kalitesi ile piyasaya sürülmüş durumda. Cihaz oldukça ince bir yapıda tasarlanarak trendin yakalanması amaçlanmış. Kalın çerçeveler nedeniyle oldukça eleştiri alan Sony, Xperia XZ2 Compact modelinin çerçevesini oldukça inceltmiştir. Cihazın arka kısmında tam ortaya 19 MP'lik bir kamera yerleştirilmiş ve kamera, algılayıcılar ile desteklenmiştir. 5 inç büyüklüğündeki Xperia XZ2 Compact, Gorilla Glass 5 ile koruyarak HDR destekli bir ekrana sahip. 4 GB RAM ve 64 GB artırılabilir dahili depolama alanının bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Sony Xperia XZ2 Compact Kılıfları

Sitemizde, tüm cep telefon modellerine uygun kılıf satışı yapılıyor. Kılıflarımızı tamamı garantili olup, kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerine sahip olarak gönderiliyor. Sitemizi tercih ederek yapılan alışverişlerde, güven konusunda sorunsuz hizmet alınabileceğini garanti ediyoruz. Cihazınızı tüm darbelerden koruyacak kılıf çeşitlerimizden, kendi tarzınıza uygun olanı sipariş verebilir ve ödemenizi kapınızda yapabilirsiniz.

Sony Xperia XZ2 Compact Ekran Koruyucuları

Kırılmayan, toz ve su geçirmeyen, anti bakteriyel ekran koruyucularımızı, taksirli ya da peşin olarak satın alabilirsiniz. En yakın sürede kapınıza teslim edilen ürünümüzü, memnun kalmadığınız takdirde iade etme hakkınız bulunuyor.