Sony Xperia X Kılıf ve Aksesuarları

Xperia X

için 22 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (22)

Renk

Siyah (3)
Beyaz (2)
Mavi (1)
Pembe (1)
Gold (4)
Gümüş (1)
Rose Gold (1)
Kırmızı (2)
Lacivert (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (8)
Yan Kapaklı Kılıf (4)
Rubber Kılıf (4)

Sony Xperia X Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia X Kılıf ve Aksesuarları

Akıllı telefonlar kullanımına özen gösterilmediğinde kolaylıkla yıpranan elektronik cihazlar arasındadır. Sıklıkla tercih edilen bir model olan Sony Xperia X de birçok akıllı telfon gibi dikkatli kullanılmazsa yıpranabilir ve kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Yıpranmayı önlemek amacıyla kullanıcıların en fazla tercih ettiği ürünlerin başında kılıflar gelir. Çok çeşitli olan bu kılıflar Kılıf Marketim Sitesi vasıtasıyla temin edilebilir.

Sony Xperia X Kılıfları

Sony Xperia X için kullanılabilecek kılıf seçenekleri Kılıf Marketim Sitesi'nde çeşitli renk seçenekleri ve birbirinden kullanışlı modelleri ile mevcuttur. Güvenli alışveriş deneyimini kullanıcıları ile buluşturan Kılıf Marketim Sitesi'nden diledikleri renk ve model kolayca satın alınabilir. Kapaklı ve kapaksız kılıf modellerinin yanı sıra bir çok kullanıcının tercih ettiği slikon kılıf modeli de Kılıf Marketim Sitesi'nde yer alır. Fiyat aralıkları değişiklik gösteren kılıf modellerinin hemen hemen her rengine ulaşabilmek mümkündür. Bu renklerin başlıcaları beyaz, siyah, kırmızı, pembe ve mavi şeklindedir.

Sony Xperia X Aksesuarları ve Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonların çeşitli yıpranmalardan korunmasında kılıf kullanımı önemli bir yere sahiptir. Ancak ekran koruyucu ile birlikte kullanıldığında daha koruyucu bir yapı kazanır. Kılıf Marketim sitesinden Sony Xperia X için ekran koruyucu temin edebilmek mümkündür. Ayrıca kullanıcılar site vasıtası ile cihazla uyumlu data kablosu, çeşitli renk seçenekleri bulunan kulaklık ve şarj adaptörü de edinebilirler.

Toplam 22 ürün bulunmaktadır.