Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Renk

Sony Xperia M5 Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia M5 Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia M5 özellikleri ile çok fazla ilgi çekmektedir. Kusursuz fotoğraf çekmek zordur, ama M5 ile anı yakalamanız için yardımcı teknoloji ile donatılmıştır. Keskin yakınlaştırma özelliği sayesinde harika fotoğraf çekebileceksiniz. Hem şık hem de dayanıklı olarak tasarlanan telefonunuz suya dayanıklılık özelliği ile dikkate çekmektedir. Paslanmaz çelik köşeler ile darbelere dayanıklıdır. Bu kadar güzel ve özellikli bir telefon için sizi yansıtan bir kılıf neden almayasınız. Sitemizde tam telefonunuza yakışacak onu daha gösterişli ve ilgi çekici hale getirecek kılıflar mevcuttur.

Sony Xperia Kılıf Modelleri

Alacağınız yeni bir kılıf ile telefonunuzu daha çekici hale getirebilirsiniz. Silikon, kapaklı, aynalı, taş işlemeli, cüzdanlı deri kılıf modelleri mevcuttur. Desenli kılıf modelleri ile fark yaratabilir, kırılmaz cam hediyesi ile telefonunuzun ekranını daha da güçlendirebilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ile istediğiniz kılıfı beğenenin bizde gönderelim. Fiyatlarımız piyasanın çok altında olup Türkiye'nin her yerine kargo seçeneğimiz vardır. Telefonunuza kapak değil hayatınıza renk katmak için mutlaka sitemizi ziyaret edin

Sony Xperia Aksesuarları

Sitemizde telefonunuz için birçok aksesuarı bulmanız mümkün kaliteli ve orijinal ürünler için mutlaka sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Telefonunuz için şarj aleti, kulaklık, ekran koruyucu bulabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen orijinal olup beğenmediğiniz takdirde iade garantisi sunmaktayız. Birçok aksesuar ve ürünler için istediğiniz zaman sitemizi ziyaret edip sipariş vermeniz yeterli, daha fazlası için sitemize üye olabilirsiniz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:Etiketler: Xperia M5


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi