Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Renk

Sony Xperia C5 Ultra Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia C5 Ultra Kılıf ve Aksesuarları

Telefonların icadından günümüze kadar olan süreç içerisinde sayısız model telefon üretilmiştir. Teknolojinin de hızla ilerlemesiyle, her gün neredeyse yeni bir model cep telefonu üretilmektedir. Bir ihtiyaç haline gelen cep telefonları, sadece telefon özelliği değil, daha bir sürü özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Telefon sayesinde, internete girilebilir, fotoğraf ya da kamera çekilebilir, mesajlaşma yapılabilir, resim ve ya slayt hazırlanabilir. Xperia c5 Ultra cep telefonu da çok kullanılan bir markadır.

Xperia c5 Ultra Özellikleri

Xperia c5 Ultra cep telefonunda da bir çok özellik mevcuttur. Özellikleri bakımında orta derecede bir cep telefonudur. Kamera ve fotoğraf çekme özelliği gayet iyidir. 6 inç ful HD çözünürlüğe sahip olan bu cihaz web sayfamızda bulmanız mümkündür. 13 mega piksel kamerası bulunur. Hem ön tarafta hem de arka tarafta flaş bulunmaktadır. Otomatik odaklama, panorama, gülümseme algılama ve etiketleme gibi özellikleri de bulunan bu cihaz kullanımı açısından oldukça rahattır. Telefonun suya dayanıklılığı ve toza karşı dayanıklılığı bulunmamaktadır. 3 G görüntülü arama yapılamamaktadır.

Xperia c5 Ultra Cep Telefonu Kılıf Ve Ekran Koruyucusu

Aynı zamanda web sayfamızda Xperia c5 Ultra cep telefonuna uyumlu aksesuarlarını ve kılıflarını da bulmanız mümkündür. Üründe problem çıktığı taktirde, değişim garantisi ve iade garantisi web sayfamız tarafından yapılmaktadır. Ekran koruyucusu darbelere karşı dayanıklı üretilmiştir. Bu ekran koruyucusu HD şeffaflık özelliğine sahiptir. Web sitemizden bütün kılıf ve ekran koruyucularına ulaşabilirsiniz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:Etiketler: Xperia C5 Ultra


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi