Sony Xperia C3 Kılıf ve Aksesuarları

Xperia C3

için 30 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (30)

Renk

Mavi (2)
Kırmızı (3)
Gold (2)
Beyaz (7)
Siyah (9)
Gümüş (2)
Sarı (2)
Pembe (1)

Kılıf

Slim Kılıf (9)
Metal Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (4)
Silikon Kılıf (6)
Bumper Kılıf (3)
Cüzdanlı Kılıf (2)

Sony Xperia C3 Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia C3 Kılıf ve Aksesuarları

Satın alınmak istenen bir cep telefonunda aranan en büyük ayrıcalık, özellikle kamera çekim özellikleri ile hafif ve konforlu olmasıdır. Son zamanlar da en çok itibaren gören selfie-öz çekim için özel olarak tasarlanan ve piyasa sürülen Xperia C3 modeli son derece şık ve harika bir tasarıma sahiptir. Her yaştan insana hitap etmesi nedeniyle en çok tercih edilen cep telefonları arasında yerini almıştır.

Xperia C3 Özellikleri

Xperia c3, ürün özellikleri bakımından oldukça konforlu bir cihazdır. 5.5 İnch ekran boyutu, 8 GB dahili depolama alanı, 1.2 GHZ CPU Frekansı ve 4 çekirdek işlemcisi ile, 720x1280 Pixel HD özellikli çekim yapma imkanı sunmaktadır. 67 saat müzik oynatma süresi ve 11 saat kesintisiz konuşma özelliği ile en çok tercih edilen cep telefonları arasındadır. LED flaş özelliği ile, resim ya da videoları gülümseme yakalama, otomatik odaklama, yüz algılama, zamanlayıcı gibi uygulamalarla ölümsüz fotoğraflar çekmek mümkündür.

Xperia C3 Kılıf ve Aksesuar

Xperia C3 modelini Kılıf Marketim güvencesi ve ayrıcalığı ile temin etmek mümkündür. Uygun fiyat seçenekleri ve taksit imkanlarıyla sitemiz üzerinden sahip olabilir, tüm kılıf ve aksesuarları da satın alabilirsiniz. Kırılmaz ekran koruyucular, kulaklık gibi bir çok aksesuarı da yine sitemizden satın alabilir, Türkiye'nin neresinde olursanız olun kapınızda teslim alabilir, ihtiyacınızı karşılamadığını düşündüğünüzde iade etme hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Toplam 30 ürün bulunmaktadır.