Sepette Ekstra İndirim
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Galaxy J5 2017

için 4 ürün yer almaktadır.

Markalar

Microsonic (4)

Renk

Pembe (1)
Siyah (1)
Mavi (1)
Beyaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)

Samsung Galaxy J5 2017 Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy J5 2017 Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy J5 2017

Teknoloji devi Samsung, akıllı cihazlarla gelişim göstererek ilerlemeye devam ediyor. Süreklilik gösteren akıllı cihazların sürüm ve gelişim aşamalarında sergilenen detaylarla birlikte 2017 kapsamında da kullanıma açtığı Galaxy J5 2017 sürümü ile de beğeni ve dikkat çekmeye devamlılık gösteriyor.

Galaxy J5 2017 sürümünde gözlemlenen büyük farklar içerisinde kendisine eklenen görsel alanda ki büyük değişime dikkat çekiliyor. Hemen her kesime hitap eden üründe, şıklık ve kullanım alanı bakımından büyük fırsat sunuyor. Geliştirilen bu yeni özellikli ürüne sahip olan kullanıcılar birbirinden farklı araç ve eklentilerle mevcutta ki güzelliği de korumaya devam ediyor.

Galaxy J5 2017 cihazına sahip kullanıcıların araçlarını temin edeceği adresler içerisinde kılıfmarketim.com ilk sırada yer alıyor. Hemen her telefona ait tüm araçların bulunduğu sitede, dilediğiniz renk ve uyuma sahiplik yapan kılıf ve ekran koruyucularla, görsel zenginlik kazanmanız mümkündür. Kılıfmarketim.com adresinden sağlayacağını alışverişler, mevcut ücretlere oranla daha uygun ve kaliteli olduğunu belirtmek de kullanıcıların site içerisinde gönül rahatlığı ile bulunmasına imkan sağlayabiliyor.