Ekran Koruyucu Hediye

Samsung Galaxy J3 2017 Kılıf ve Aksesuarları

Galaxy J3 2017

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Siyah (2)
Pembe (1)
Beyaz (1)
Mavi (1)
Gold (2)
Kırmızı (1)
Gümüş (2)
Rose Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)
Rubber Kılıf (4)

Samsung Galaxy J3 2017 Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy J3 2017 Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy J3 2017 :

Telefon dünyasının yenilikçi markası olan Samsung markasının orta sınıf düzeyinde çıkardığı J3 modeli kullanıcılar tarafından uygun fiyat ve performans özelliklerinden dolayı sıkça tercih edilmektedir. Telefon yüksek donanım özellikleri ile günün teknolojik uygulamalarını rahatlıkla çalıştırmaktadır. Telefonu aldıktan sonra telefona herhangi bir darbe zarar gelmemesi ve daha şık durması için kılıflar, ekran koruyucu filmler kullanılmaktadır.

Galaxy J3 2017 modeli için en uygun modelleri ve farklı seçenekleri sitemizde rahatlıklar bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan modeller insan sağlığı açısından özenle yapılmış maddelerden oluşmaktadır. Bunun yanında kapaklı kılıflar, silikon kılıflar, cüzdanlı kılıflar kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Sitemiz aracılığıyla alacağınız ürünler en iyi fiyat garantisi ile kullanıcılara sunulmaktadır. 

Kilifmarketim.com adresinin size sunacağı binlerce seçenek arasında en iyi olanını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunların yanında telefonunuz için en uygun koruyucu film sitemizde bulunmaktadır. İsterseniz çiziklere karşı koruyucu hafif şeffaf kılıflar alabilir. İsterseniz de darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı kırılmaz ekran filmlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine kargo seçeneklerimiz bulunmakta ve en kısa süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.