Samsung Galaxy C8 Kılıf ve AksesuarlarI
  • Filtrele
Filtre

Galaxy C8 (14) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf

Renk

Mavi
Siyah
Pembe
Şeffaf

Samsung Galaxy C8 Kılıf ve AksesuarlarI

-%33

Ücretsiz Kargo

-%33

Ücretsiz Kargo

-%33

Ücretsiz Kargo

-%33

Ücretsiz Kargo

-%37

Ücretsiz Kargo

-%28

Ücretsiz Kargo

-%28

Ücretsiz Kargo

-%28

Ücretsiz Kargo

-%28

Ücretsiz Kargo

Toplam 14 ürün bulunmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Samsung Galaxy C8

Akıllı cihaz üretimi konusunda dünyada tekel olarak büyük bir gücü elinde bulunduran Samsung firmasının üretmiş olduğu Galaxy C8 model telefonu çift hat takabilme özelliği, 5.5 inç ekran boyutu, 4.5 desteği, 32 GB depolama alanı, 2.3 Ghz CPU desteği, 3 GB RAM alanı, 8 Çekirdekli yapısı ve 3000 mAh batarya kapasitesi ile birlikte akıllı telefon kullanıcılarının tercih ettiği bir modeldir. Bu telefona sahip olan kullanıcıların ise kilifmarketim.com sitemiz üzerinden bir çok aksesuarına ulaşımı sağlanabilir.

Samsung Galaxy C8 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucular bir akıllı cihazın en önemli aksesuarlarından bir tanesidir. Telefonların ekranlarında meydana gelen çizilmeler ya da darbe sonucu oluşan kırılma durumu telefon sigortalı değil ise kullanıcısına maddi açıdan büyük bir zarar oluşturur. Bu nedenle her telefonda olması gereken ekran koruyucularının Galaxy C8 model cihazda da bulunması gerekir. Kilifmarketim.com sitemiz üzerinden cihaz ile tam uyumlu olarak üretilmiş olan ekran koruyucularına erişim sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy C8 Kılıfları

Akıllı cihazların korumalı bir şekilde kullanılmasında en önemli etkilerden bir tanesini oluşturan kılıflar kilifmarketim.com sitemiz üzerinden çeşitlilik ile birlikte siz telefon kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Silikon, metal, şeffaf özelliklere sahip olan kılıf modellerinin kimisi sadece arka kasayı kaplarken kimisi hem ön kısmı hem de arka kısmı kapsayarak telefonun tam koruma altında olmasına olanak tanır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.