Samsung Galaxy A8S Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A8S (3) ürün

Markalar

Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf

Renk

Beyaz

Samsung Galaxy A8S Kılıf ve Aksesuarları

Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Farklı Galaxy A8S Kılıf Ve Ekran Koruyucuları

Farklı desen ve motiflere ev sahipliği yapan Galaxy a8s kılıf modelleri her bütçeye uygun fiyatlarıyla alıcıların tercihine sunuluyor. Çeşitli hayvan figürlerinin renkli ve sevimli bir şekilde resmedildiği modeller çok satan Galaxy a8s modelleri arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra her yaştan kullanıcının beğeneceği renkler ve desenler de fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir.

Farklı Kılıf Modelleri ve Kullanım Avantajları

1- Renkli Silikonlar ve Alternatifleri: Yirmiden fazla renge ev sahipliği yapan bu kılıflar her yaşta ve her beğenide kullanıcının estetik beklentilerini karşılıyor. Tıpkı diğer kılıflar gibi tam koruma sağlayıp telefon ömrünü uzatan modellerdir.

2- Dönerli Kılıflar: Özel ölçülerde üretilen dönerli kılıflar bu modeldeki telefonlarla uyumlu olarak kullanılabilir. Plastik malzemelerin yanı sıra ek malzeme olarak suni deri kullanılmıştır. Kaliteli işçiliğin ön olanda tutulduğu dönerli kılıflar yüzde ondan başlayan indirim fırsatlarıyla bir arada sunuluyor.

3- Pencereli ve Mıknatıslı Kılıflar: Son seçenekler arasında hem pencereli hem de mıknatıslı olan kılıflar bulunuyor. Başta video izleme olmak üzere telefonların tüm özellikleri bu özel tasarımlı kılıflarla rahat bir şekilde kullanabilir.

Galaxy A8s Ekran Koruyucu Modelleri

Kırılmaz cam özelliklerinin yanı sıra ultra ince versiyonları da bulunan Galaxy a8s ekran koruyucu modelleri kılıflar ile birlikte sipariş edilebilir. 5d nano teknolojisinin olanca kalitesini yansıtan modelleri de çok az bir fiyat farkı ile satın alınabiliyor. Yapıştırılmak üzere tüm telefonu kaplayan seçenekleri de aynı kategoride yer almaktadır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.