Samsung Galaxy A80 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A80 (14) ürün

Markalar

Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf

Renk

Gold
Beyaz
Siyah
Şeffaf
Lacivert
Rose Gold
Kırmızı
Gümüş

Samsung Galaxy A80 Kılıf ve Aksesuarları

-%28

Ücretsiz Kargo

Toplam 14 ürün bulunmaktadır.

Samsung Galaxy A80 Kılıfları

Kaliteli ve yumuşak malzemelerden tasarlanılmış olan Galaxy A80 kılıf, telefon sahiplerinin zevklerine uygundur. Şık renkleri ve mat dokusu ile Galaxy a80 kılıfları, telefona güzel bir görünüm sağlamaktadır. Telefonun bütün açıları düşünülerek tasarlanmış olan kılıflar, geliştirilmiş darbe önleme özelliği ile birbirinden farklı dış etkilere karşı korumaktadır. Telefona tam oturmakta, şık bir görünüm vermektedir.

Oldukça dayanıklı olan Galaxy a80 kılıf uzun süre yıpranmamakta ve herhangi bir solma yapmamaktadır. Rahat bir tutuş sağlayan kılıf ile yüksek fiyat ödenerek satın alınan Galaxy A80, güvendedir. Ultra esnek ve ince yapıya sahip olmakla birlikte telefona farklı bir hava kazandırmaktadır. Sıradanlıktan uzak bir tasarıma sahip olan Galaxy A80 kılıf ve aksesuarları, rahatsızlık vermemektedir.

Galaxy A80 Ekran Koruyucu

Standart cam koruyuculara oranla daha fazla koruma sağlayan Galaxy a80 ekran koruyucu ekran camını tamamen kaplamaktadır. Yüksek derecedeki darbelere karşı bile dayanıklı olmakla birlikte gerekli testlerden geçmektedir. Anahtar gibi keskin cisimlerde bile çizilmemekte, dokunmatik ekran hassasiyetine herhangi bir olumsuz etki göstermemektedir.

Telefonun gerçek ekranına zarar gelmesini önleyen ekran koruyucusu, telefonun yıpranmasının önüne geçmektedir. Çok ince bir yapıya sahip olan ekran koruyucusu, güven içerisinde cihazın kullanılmasını sağlamaktadır. Özel bir üretim ile gerçekleştirilmiş olmasından dolayı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Kolay bir şekilde takılmakta ve yine çok kolay bir şekilde çıkarılabilmektedir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olması, uzun kullanım ömrü sağlamaktadır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.