Samsung Galaxy A70 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A70 (90) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
360 Kılıf
Kapaklı Kılıf
Cüzdanlı Kılıf

Renk

Beyaz
Mavi
Gold
Siyah
Kırmızı
Rose Gold
Gümüş
Lacivert
Gri
Rose Gold
Kahverengi
Şeffaf
Bordo
Mor
Pembe

Samsung Galaxy A70 Kılıf ve Aksesuarları

-%26

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 90 ürün bulunmaktadır.

Galaxy A70 Kılıf Ve Ekran Koruyucu Seçenekleri

Online plarformlarda satışa çıkarılan Galaxy a70 aksesuarları yüzden fazla renk ve tasarım seçeneği ile alıcılara çoklu alternatifler sunmaktadır. Telefonların hem çok daha korunaklı kullanmasını hem de estetik görünmesini sağlıyor. Özel silikon malzemelerinden üretilen tüm kılıf ve ekran koruyucular yüzde yirmiyi aşan indirim oranlarıyla mevcut kategorilerde yeni sahiplerini bekliyor.

Galaxy a70 Kılıf Modellerinde Desen Seçenekleri

Son yıllarda çokça talep edilen Galaxy a70 kılıf modellerinde futbol takımlarının renkleri, özdeşleştikleri hayvanlar ve logoları ön planda tutuluyor. Galatasaraylılar için aslan figürlü, sarı - kırmızı renklerine sahip modeller tercih edilebilir. Üzerinde Kartal ve Kanarya figürlerinin yer aldığı siyah, beyaz, sarı ve lacivert renkli modeller de sipariş edilebilir.

Galaxy a70 Kılıflarının Genel Özellikleri

Silikon ile birlikte kaliteli plastik malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Telefonları çevre şartlarına ve darbelere karşı koruyarak ömrünü uzatıyor. Aynı zamanda çizilmelerin de önüne geçtiği mutlak surette sipariş edilen kılıflar, telefonların tasarımlarını kapatmadığı için de tercih sebebidir.

Galaxy A70 Ekran Koruyucular ve Kullanım Avantajları

Kılıflar ile aynı kategoride yer alan Galaxy a70 ekran koruyucu modelleri de çeşitli indirimlere ev sahipliği yapıyor. İsteyenler için zırhlı ve kapaklı olan ve telefon güvenliğini üst seviyelere çıkaran versiyonları da mevcuttur. Mıknatıslı bir yapıya sahip olan modelleri de sağladığı kullanım konforu nedeniyle son yılların en gözde ürünleri arasında. 2 kısımdan oluşan ekran korucular pratik bir şekilde takıp çıkarılabilir. Arka yüzeyi şeffaftır ve ondan fazla renk alternatifi bulunmaktadır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.