Samsung Galaxy A7 2018 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A7 2018 (66) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
360 Kılıf
Cüzdanlı Kılıf

Renk

Gri
Mavi
Lacivert
Gold
Siyah
Gümüş
Kırmızı
Rose Gold
Kahverengi
Şeffaf
Mor

Samsung Galaxy A7 2018 Kılıf ve Aksesuarları

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 66 ürün bulunmaktadır.

Galaxy A7 2018 Modellerine Uygun Aksesuarlar

Geçtiğimiz yıl üretilen ve hem Türkiye'de hem de çeşitli ülkelerde çok satanlar listesinde yer alan Galaxy a7 2018 modelleri aksesuarları ile birlikte uzun ömürlü kullanılabilir. Hem erkeklere hem de kadınlara özel renkli desenler tüm kılıflarda mevcuttur. Bununla birlikte her alıcının çeşitli taleplerini karşılayan ekran koruyucuları da her bütçeye uygun fiyatlarıyla mevcut kategorilerde yer almaktadır.

Kılıflarda Renk ve Model Çeşitleri

1- Altın Sarısı Kılıflar: İlk Galaxy a7 2018 kılıf modeli altın rengi sarısıyla benzerlerinden ayrılıyor. Her daim parlak bir görünüme sahip olan suni derili yapısı telefonların çok daha korunaklı olmasını ve lüks görünmesini olanaklı hale getiriyor. Anlaşmalı bankaların kartlarını kullanan alıcılar 6 aya varan taksit imkanlarından faydalanarak yarısı şeffaf yarısı altın sarısı renginde olan bu çok özel kılıflara sahip olabilir.

2- Aynalı ve Kapaklı Kılıf Modelleri: Diğer kılıflar gibi kolayca çıkarılıp takılabilen özel ve pratik bir yapıya sahiptir. Kapakları suya ve diğer çevresel şartlara karşı ekstra dayanıklıdır. Darbe emici özellikleri ile birlikte telefonların kullanım ömürlerini uzatmaktadır. Telefonun başta giriş tuşları olmak üzere tüm özellikleri herhangi bir engel olmaksızın kullanılabilir.

Galaxy a7 2018 Modellerinde Ekran Koruyucuları ve Kullanım Avantajları

5d teknolojisiyle imal edilen Galaxy a7 2018 ekran koruyucu modelleri kırılmaz cam güvencesiyle bir arada sunuluyor. Komple kapatan yapısıyla telefonda herhangi bir boşluk bırakmaz. Yeni nesil olan versiyonları ise temperli camdan imal edilip darbelere karşı iki kat dayanıklıdır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.