Samsung Galaxy A6 2018 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A6 2018 (76) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
360 Kılıf
Kapaklı Kılıf
Cüzdanlı Kılıf

Renk

Siyah
Beyaz
Kırmızı
Gri
Gold
Lacivert
Gümüş
Rose Gold
Şeffaf
Mavi
Rose Gold
Bordo
Turkuaz
Pembe
Mor

Samsung Galaxy A6 2018 Kılıf ve Aksesuarları

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%33

Ücretsiz Kargo

-%33

Ücretsiz Kargo

-%33

Ücretsiz Kargo

-%33

Ücretsiz Kargo

Toplam 76 ürün bulunmaktadır.

Samsung Galaxy A6 2018

Samsung markasının A serisiyle çıkarmış olduğu telefonlardan biri de Galaxy A6 olmaktadır. Samsung Galaxy A6 2018 telefonu 29.05. 2018 tarihinde çıkarılmış olan bir telefondur. Oldukça ilgi çekici olan bir telefon olması sebebiyle çoğu kişinin tercihi olmaktadır. Bu telefonu kullanmak isteyenler Samsung mağazalarından satın alabilirler.

Samsung Galaxy A6 telefonunun sahip olduğu en büyük özelliklerden biri 8 çekirdeğe sahip olmasıdır. Ekran boyutu 5.6 İnç olmaktadır. Dahili depolama genel olarak 64 GB olarak tercih edilmektedir. 4 GB Ram'a sahiptir. 3000 mAh batarya kapasitesine sahiptir. 4.5 desteği olmasının yanı sıra tek hata sahip olan bir telefon türüdür.

Bataryayı kullanma süresi 10 saat ile 70 saat arasında değişime sahiptir. Bu değişim kullanım amacına göre farklılık gösterebilmektedir elbette. Çerçevesiz tasarıma sahip olan bir modeldir. Gri, mavi, altın sarısı ve siyah renklerine sahiptir. Ön kamera çözünürlüğü 16 mp olmaktadır. Parmak izi okuyuculuğuna sahip bir telefon modelidir. Ayrıca kullanım kılavuzu bulunma sebebiyle rahatlıkla kullanım durumları sağlanabilir. Kameralarda seri çekim özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda panorama şeklinde de çekim yapmak mümkün olabilir. Her iki kamerada çekim konusunda oldukça kalitelidir.

Telefonda birçok sensör bulunmaktadır. Bu sensörler oldukça yararlı şekilde kullanılabilir. Sensörler içerisinde Işık sensörü, jiroskop, pusula, hall sensörü, ivmeölçer ve yakınlık ölçer bulunmaktadır. Bu sensörler doğru kullanıldığı takdirde yararlıdır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.