Samsung Galaxy A5 2018 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A5 2018 (9) ürün

Markalar

Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf

Renk

Mavi
Gold
Gri
Lacivert
Siyah
Gümüş
Kırmızı
Rose Gold

Samsung Galaxy A5 2018 Kılıf ve Aksesuarları

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Galaxy A5 2018 Serisi Ve Aksesuarları

Geçen yılın en özel serilerinden biri olarak Galaxy a5 2018 telefonları kendilerine özgü tasarımlara ev sahipliği yapan aksesuarları ile de alıcıların beğenisini kazanıyor. Garanti süreleri 6 ay ile 2 yıl arasında değişen kılıf ve ekran koruyucuları indirimli fiyatlarıyla satışa çıkarılıyor. İsteyenler isme özel ve kapaklı kılıfların sahibi de olabilir. 360 derece tam koruma sağlayan bu aksesuarlar telefonların ömrünü iki katına çıkardığı için de tercih sebebidir.

Galaxy A5 2018 Serilerine Özel Ekran Koruyucuları

1- Gold ekran koruyucular: İlk Galaxy a5 2018 ekran koruyucu modelleri arasında gold renkli, ultra lüks modeller geliyor. Kirlere karşı ekstra koruma sağlayan bu ürünler aynı zamanda telefonların çok daha temiz bir şekilde kullanılmasını mümkün kılıyor. Gold dışında gümüş ve şeffaf olan versiyonları da standart fiyatlarla satışa çıkarılmaktadır.

2- Nano kırılmaz camlı koruyucular: Yüksek teknoloji desteği ile üretilen nano kırılmaz camlı koruyucular toplamda bir yıllık garanti süresine sahiptir. 0,15 mm kalınlığında ve standart ölçülerde olan bu ürünler diğer camlı koruyuculara oranla çok daha esnektir. Sertifikalı olan bu ürünler faturası ile birlikte Türkiye'nin her şehrine gönderiliyor.

Galaxy A5 2018 Kılıfları

Ücretsiz kargo avantajı ile gönderilen Galaxy a5 2018 kılıf modelleri ayrı bir kategoride satışa çıkarılıyor. Silikonlu ve metal malzemelerinin bir araya getirilmesiyle üretilen modelleri çok satan listesinde yer almaktadır. Cihazın tüm özellikleri bu özel kılıflar sayesinde kullanılabilir. Şıktır ve güvenli kullanımlar için ideal standartlara sahiptir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.