Samsung Galaxy A3 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A3 (9) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Cüzdanlı Kılıf

Renk

Mavi
Pembe
Siyah

Samsung Galaxy A3 Kılıf ve Aksesuarları

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

Samsung'un amiral gemisi olan Galaxy serisinin iddialı ve hesaplı modellerinden olan Galaxy A3 birçok güzel özelliğe sahip. 4.5 inç ekranı ile küçük ama etkili özellikleri var. Bu açıdan, büyük telefon sevmeyen ama güçlü özellikler arayanlar için ideal bir model olduğu söylenebilir. Sitemizde bu küçük ama güçlü telefon için çok sayıda aksesuarı, Galaxy A3 aksesuar menüleri altında bulabilirsiniz.

Bu güzel telefonun ekranı çizilmeye dirençli camdan üretilmiş. Ancak bu özellik, telefonu tüm darbelerden korumaya yeterli olamıyor. Bunun için modele uygun olan Galaxy A3 ekran koruyucu seçeneklerinden biri tercih edilebilir. Ekrana yapıştırıldığı anda tam koruma sağlayacak bu ürün sayesinde telefon darbelerden korunacaktır.
Telefona renk katmak ve aynı zamanda tam bir koruma sağlamak isteyenler ise birbirinden şık Galaxy A3 kılıf modellerinden birini tercih edebilirler. Her zevke uygun renk ve modelde kılıf www.kilifmarketim.com adresinde meraklılarını bekliyor. Yine modele uygun tüm aksesuarlar ilgili bölümden hesaplı fiyatlarla tek tıkla satın alınabilir

 

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.