Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

Samsung Galaxy A20E Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy A20E Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A20E ( 14 )

Markalar

Microsonic (14)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Rubber Kılıf (6)

Renk

Beyaz (1)
Gümüş (1)
Mavi (1)
Kırmızı (1)
Rose Gold (1)
Siyah (2)
Gold (1)
Kahverengi (1)
Lacivert (1)
Toplam 14 ürün bulunmaktadır.
Toplam 14 ürün bulunmaktadır.

Samsung Galaxy A20E Kılıf ve Aksesuarları

Galaxy A20E Aksesuarları

Telefonlarını uzun süre kullanmak isteyenler, kendi zevklerine uygun kılıf satın almaktadır. Oldukça ince bir yapıya sahip olan Galaxy a20e kılıfı, en ufak bir kullanım zorluğu yaşatmamaktadır. Çeşitli tasarımları ile dikkat çeken kılıflar, dikkat çekmektedir. Sadelikten yana olanlar için sade tasarlanmış kılıf bulunmaktadır. Düşmelere, yıpranmalara ve fiziksel hasarlara karşı mutlaka Galaxy A20e, kılıf ile kullanılmalıdır.

Telefona kendi kişiliğini katmak isteyenler için Galaxy a20e kılıf farklı tasarımlara sahiptir. Yumuşak malzemeden üretilen kılıf, telefona uyum sağlamaktadır. Fit ve ince yapıya sahip olmakla birlikte normal slikonlar gibi sarma yapmamaktadır. Cihazın modeli ve rengi, kılıfın şeffaf olmasından dolayı dışarıdan algılanabilmektedir. Ses kontrol tuşlarını rahatlıkla kullanabilenler, kılıf ile ilgili hiçbir olumsuzluk yaşamamaktadır.

Galaxy A20e Ekran Koruyucu

Ultra koruma sağlayan Galaxy a20e ekran koruyucu en iyi anti şok darbe emici teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Herhangi bir koruma yerine en iyi korumayı tercih edenler, www.kilifmarketim.com adresinden ekran koruyucu satın almaktadır. Şeffaflığa sahip olmakla birlikte renk değiştirme gibi problem olmamaktadır. İnce tasarıma sahip olmasından dolayı gerçek bir cama dokunma hissi vermektedir.

Telefonunu ilk aldığı günkü gibi kullanmak isteyenler, ekran koruyucu tercih etmektedir. Ekran koruyucunun kırılması gibi bir durumda telefon zarar görmemekte, değişim kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Dokunmatik hassasiyeti asla zayıflatmayan ekran koruyucu, ekranı boşluk bırakmadan kaplamaktadır. İstenildiği zaman ekran koruyucuyu çıkarıp takmak son derece kolaydır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.