Samsung Galaxy A20 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A20 (100) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Rubber Kılıf
Silikon Kılıf
360 Kılıf
Cüzdanlı Kılıf
Kapaklı Kılıf
Desenli Kılıf

Renk

Gold
Siyah
Lacivert
Kırmızı
Gri
Mavi
Şeffaf
Gümüş
Rose Gold
Kahverengi
Rose Gold
Beyaz
Bordo
Mor
Pembe

Samsung Galaxy A20 Kılıf ve Aksesuarları

-%28

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 100 ürün bulunmaktadır.

Galaxy A20 Kılıf Ve Ekran Koruyucuları

İlgili kategorilerde Galaxy A20 telefonlarına özel birçok aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar sağlam yapılarının yanı sıra estetik görünümleriyle de alıcıların tüm taleplerini karşılıyor. İnternet ve Whatsapp üzerinden sipariş edilen ürünler özel muhafazalı kutuların içerisinde adreslere teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy A20 Ekran Koruyucuları ve Özellikleri

Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan galaxy a20 ekran koruyucu modelleri kırılmaz özellikleri ile birlikte tercih sebebidir. Kavisli olarak üretildiği için takıp çıkarılması da son derece pratik bulunuyor. Telefonları tam olarak kaplar ve çevre şartlarına korur. Suya ve neme karşı da ekstra dirençli olarak üretilen bu ürünlerin farklı renk ve desen seçenekleri de mevcuttur. Güçlendirilmiş camları 9H x2 ölçülerinde olup kaliteli yapışkanı ile birlikte hemen takılabilir.

İmalatında tamamen yeni tekniklerin uygulandığı ekran koruyucuları malzeme kalitesiyle de fark yaratıyor.

Galaxy A20 Kılıf Modelleri

Darbelere ve düşmelere karşı ekstra dayanıklı olan galaxy a20 kılıf modelleri bu kategoride yer almaktadır. Çift katmanlı versiyonları çok daha sağlam bir yapıda olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda yüzüklü ve manyetik kılıflar da bu kategorinin en çok satın alınan diğer modelleridir. Tek renkli olan versiyonlarında siyah, kahverengi ve gri gibi ana renkler tercih edilebilir. Bunun dışında turuncu, kırmızı ve pembe gibi canlı renkler fiyat farkı olmaksızın sepete eklenebilir. Telefonlara tam uyumlu olan yeni nesil kılıflar kullanım konforunu üst seviyelere taşıyor.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.