Samsung Galaxy A2 Core Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A2 Core (23) ürün

Markalar

Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
Kapaklı Kılıf

Renk

Mavi
Beyaz
Gold
Siyah
Kırmızı
Rose Gold
Lacivert
Gümüş
Bordo
Gri
Şeffaf

Samsung Galaxy A2 Core Kılıf ve Aksesuarları

Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Galaxy A2 Core Telefonlarına Özel Ekran Koruyucuları Ve Kılıflar

Son zamanların çok satan telefon modellerinin başında gelen Galaxy a2 core telefonlarına özel kılıflar ve ekran koruyucuları çok özel fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Kullanıcıların bir numaralı tercihi olan bu aksesuarlar hem koruma hem de estetik bütünlük sağlamaktadır.

Galaxy A2 Core Telefonlarında Kılıf Seçenekleri

1- Esnek camlı kılıflar: Güneş ışığına ve terlemelere karşı ekstra dayanıklı olan bu Galaxy a2 core kılıf modelleri esnek cam yapısıyla da tercih sebebidir. Kamerayı açıkta bırakan ve kullanım konforu sağlayan delikleri lazer kesim teknolojisiyle üretiliyor.

2- Karbon görünümlü silikon dokulu kılıflar: Silikon dokusu tamamen karbon görünümünde olan yeni nesil kılıflar da çok satanlar listesinde yer almaktadır. Cihazın sadece ön ve arka kısmını değil yan taraflarını da hem darbelerden hem de kirden koruyan özel bir yapıya sahiptir.

3- Yüzüklü ve standlı kılıflar: Tam koruma sağlayan yüzüklü ve standlı bir başka seçeneği oluşturuyor. Son derece ince bir tasarıma sahip olduğu için telefonların üzerinde ekstra bir ağırlık yaratmaz. İki taraflı koruma sunan bu ürünlerde poikarbon malzemesi de eser miktarda kullanılmıştır.

Galaxy A2 Core Ekran Koruyucuları ve Özellikleri

Yüksek çözünürlüklü Galaxy a2 core ekran koruyucu modellerinde sıklıkla temperli cam kullanılıyor. Nano esnek camlı olan versiyonları da darbelere karşı ekstra dayanıklıdır. Şeffaf ve siyah renkleri dışında rose ve gül kurusu gibi açık renkleri de herhangi bir fiyat farkı olmaksızın anında sipariş edilebilir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.