Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü

Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan her türlü telefon kılıfına kilifmarketim.com sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sitede birbirinden güzel, gösterişli ve kullanışlı olan çeşitli türde telefon kılıfları bulunuyor. Size uygun ödeme seçenekleri ile en yeni ürünleri buradan satın alabilirsiniz. Özellikle Iphone 7 kullanıcıları için son çıkan kılıf modelleri dikkatleri üzerine çekiyor. Jetblack ile beraber İphone 7 kullanımı yaygınlaşmaya başladı. Jetblack ürününün arka planının cila ile kaplı olması bilhassa kılıf kullanımını yoğunlaştırmıştır. Kılıf cihazları dış darbelerden korunduğu gibi aynı zamanda ön yüz kısmına takılan cam sayesinde android cihazlarda oluşabilecek çiziklere karşı önlem alınmış oluyor. Site üzerinden ister kargo isterseniz kapıda ödeme veya ücretsiz kargo olarak siparişlerinizi verebilir, kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kredi kartı ile ödeme yapmak her zaman güvenilir olmayabiliyor. Bu yüzden site kapıda ödeme seçeneği ile müşterilerine daha güvenli bir alışveriş alternatifi sunuyor. Site kapıda ödeme işlemlerinde MNG Kargo aracılığı ile işlemlerini gerçekleştiriyor. Ülke çapında yapacağınız bütün peşin alışverişlerinizde bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

Kredi kartını kullanarak tüm alışverişlerinizi güvenli olarak yapabilmeniz için sitede kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifreleniyor. Yeterli güvenliği sağlayan SSL bağlantısının çalışmış olduğunu, sipariş işlemleriniz sırasında kredi kart bilgilerinizi yazdığınız sayfaya yöneldiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yan bölümünde görüntülenen kilit simgesinden görebilirsiniz. Siteden yapacağınız alışverişlerde bütün bankaların kredi kartından yararlanabilirsiniz.

Banka Havale Ödeme Seçeneği

Ürünlerinizi banka havalesi yolu ile ödeme yaparak sipariş edebilirsiniz. Sipariş işlemi esnasında havale seçeneğine girdikten sonra ürün için belirlen ücreti sitede bulunan banka hesap numaralarından ödeyebilirsiniz. Sipariş edilen ürünlerin ücreti 3 iş günü içerisinde belirlenen hesaba havale edilmezse siparişler iptal ediliyor.

Ürün İadesi ve Değişimi

Site üzerinden almış olduğunuz ürünlerin değiştirilmesini talep edebilirsiniz. İade işlemleri için yine site üzerinden önce hesabım sekmesinde yer alan siparişinizi seçtikten sonra iade talebinizi oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra ürünü MNG kargo aracılığı ile göndererek iade edebilirsiniz. Ancak ürün iade konusunda müşteri kapıda ödeme için sipariş verdiyse ürünü iade ettiği zaman kapıda ödeme ücretinin geri iadesi yapılmaz. Ayrıca kullanıcı tarafından hasara uğramış ve kullanılmış olan ürünlerin iade işlemleri gerçekleştirilmez.

Kargo Ücretleri

50 TL ve üzeri satın aldığınız ürünlerde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ülke genelinde sabit kargo ücreti 3 TL'dir. Tüm Türkiye'de kapıda ödeme seçeneği 5 TL olarak belirlenmiştir.