Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Motorola Moto Z Kılıf ve Aksesuarları

Moto Z

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Beyaz (2)
Pembe (1)
Siyah (3)
Mavi (1)
Kırmızı (2)
Gold (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (4)
Rubber Kılıf (3)

Motorola Moto Z Kılıf ve Aksesuarları

Motorola Moto Z Kılıf ve Aksesuarları

Moto Z

Motorola firması dokunmatik ekranlı telefonların üretiminden çok daha öncesine dayanan ve köklü bir geçmişe sahip olan telefon üreticilerinden bir tanesidir.

Moto Z modeli ile birlikte ve daha pek çok alt seri model ile yeni telefon piyasasına kaldığı yerden giriş yapan ve geniş bir müşteri kitlesine hitap eden markanın bu modeline ait olarak üretilen pek çok aksesuar ürününe ve donanım ürününe sitemizden erişim sağlanabilir.

Moto Z Ekran Koruyucuları

Motorola markası kendi adını taşıyan ürünleri ile birlikte piyasa içerisinde bir çok alt model üretirken bu modellere ait olan güvenlik sistemlerini ise firmamız gibi aracı kurumlar üstlenir.

Moto Z modeli için üretimi yapılmış olan ekran koruyucu cihazın ekranının üzerine yerleştirilen şeffaf bir jelatin kağıt ile beraber kullanılmasını taahhüt ederek cihazın her hangi bir darbe alımına karşı ekranının çatlamasının ya da kırılmasının önüne geçmek adına üretilmiştir. Bu ürüne sitemiz üzerinden ulaşarak siparişinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Moto Z Kılıfları

Yeni nesil akıllı cihazların hassas bir yapıya sahip olması korunma altında tutulmasını gerektirirken aynı zamanda kılıflar ile birlikte cihazın özelleştirilmesi durumu da sağlanabilir.

31 adet farklı ürün seçeneği ve rengi ile satışa çıkarılmış Moto Z kılıflarına sitemizden ulaşarak zevkinize uygun olan ürünü seçebilir, sipariş vererek telefon kılıfınızı en geç 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.