Ekran Koruyucu Hediye

Motorola Moto G5S Plus Kılıf ve Aksesuarları

Moto G5S Plus

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Mavi (2)
Pembe (1)
Siyah (2)
Beyaz (1)
Gold (1)
Kırmızı (1)
Gümüş (1)
Rose Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Rubber Kılıf (6)

Motorola Moto G5S Plus Kılıf ve Aksesuarları

Motorola Moto G5S Plus Kılıf ve Aksesuarları

Moto G5S Plus

Motorola şirketini Lenovo satın almıştır ve Moto adı altında telefon üretmeye devam etmektedir. Lenovo Moto G5S Plus ismiyle 2017 yılında bir telefonu piyasaya sürmüştür. Kullanıcıların artı avantajı Lenovo firmasının Türkiye’de garanti bayisinin bulunmasıdır.

Her telefonda olduğu gibi bu telefonda da renk seçenekleri mevcuttur. Moto G5S plus telefonunun ağırlığı 168 gramdır. Telefon performans bakımıyla fiyatının bir hayli üzerindedir.

Moto G5S Plus Özellikleri?

Moto G5S plus ekran özellikleri Corning Gorilla Class 3 dayanıklı bir cam ile korunmaktadır. Ekran boyut olarak 5,5 inç bir ekrana sahiptir. Çizilmeye karşı Multi Touch ile korunmaktadır. Batarya özellikleri; Batarya kapasitesi 3000MAH bir günü çıkarabilecek bir batarya kapasitesine sahiptir.

Hızlı şarj özelliği ile 15 Dakikalık bir şarj ile 6 saat kullanılabilir. Kamera özellikleri; Çift kameradan oluşmaktadır.

Birinci kamera 13 MP çözünürlükte ve 2160(ultra HD) 4K özelliğinden video çekme özelliğine sahiptir. İkinci kamera da 13 MP çözünürlüğe sahiptir. Çift Dual-LED ışığıyla gece fotoğraf çekmek bu telefonda mevcuttur.1080p video çekme özelliği sağlayan 8MP çözünürlüğünde ön kameraya sahiptir.

Android işletim sistemi olarak 7.1.1(Nougat) kullanılmaktadır ama yükseltilebilme ve güncelleme özelliği sunmaktadır.

Moto G5S Plus Aksesuar

Telefon her kullanıcının çocuğu gibidir bu yüzden telefonu korumak da kullanıcılara kalmış bir şeydir. Daha uzun ömürlü daha sağlam telefonlar için sitemizden telefon kılıfları, kırılmaz camlar almanız ve telefonunuzu daha sağlam uzun yıllar kullanmanız mümkündür.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.