Ekran Koruyucu Hediye

Motorola Moto G5S Kılıf ve Aksesuarları

Moto G5S

için 3 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (3)

Renk

Siyah (1)
Lacivert (1)
Gold (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (3)

Motorola Moto G5S Kılıf ve Aksesuarları

Motorola Moto G5S Kılıf ve Aksesuarları

Motorola Moto G5S

5.5 İnç büyük ekran oranına sahip Motorola Moto G5s 1080 x 1920 Full HD kaliteye sahip. Ekranı çizilmeye karşı dirençli bir camdan üretilmiş olan Multi Touch cama sahip telefon on altı milyon renk kapasitesine sahiptir. 2 GHz hızı bulunan cep telefonunun barındırdığı sekiz çekirdek ise bu hızı daha da katlıyor.

RAM kapasitesi 3 GB olan telefonun dahili olarak barındırdığı hafıza ise 32 GB. Bu hafıza da hafıza kartı takılarak 128 GB kapasitesine çıkarılabiliyor. 4.5G’yi destekleyen telefon bu sayede telefon hatlarının internet hızlarını daha da artırıyor. Telefonun ağırlığı ise sadece 168 gram ve renk olarak ise altın renkte üretilmiştir.

Telefonun kapağı ve çerçevesi metal bir aksama sahip ve bu da telefonun düşmelere karşı oldukça dayanıklı olmasını sağlıyor. En son çıkan sürüm olan Android 8.0 (Oreo)’i destekleyen telefonun batarya kapasitesi de oldukça gelişmiş durumda. 3000 mAh bir kapasite barındıran bataryayla tüm günü şarj etmeden geçirmeniz mümkün oluyor. Telefonun kamera çözünürlüğü 13 Mp ve otomatiksel odaklanma, HDR, seri çekim modu, panorama, coğrafi konum etiketleme gibi ek seçenekleri de barındırıyor.

Ön kamera özelliği 8 Mp olan telefon 1080p’lik ön kamera çözünürlüğü taşıyor. Ayrıca 13 Mp’lik bir ek arka kamerası da bulunuyor. Telefonun piyasaya çıkış tarihi ise 01 Nisan 2017 tarihidir. Telefon ek olarak su sıçramalarına karşı da dayanıklıdır.

Toplam 3 ürün bulunmaktadır.