Ekran Koruyucu Hediye

Motorola Moto G5 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Moto G5 Plus

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Siyah (2)
Pembe (2)
Beyaz (2)
Mavi (1)
Kırmızı (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (5)

Motorola Moto G5 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Motorola Moto G5 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Moto G5 Plus

Akıllı telefonların öncesinden beri telefon üretim sektörü içerisinde var olmuş olan Motorola markasının dokunmatik ekran tekonolojisi ile birlikte ürettiği Moto G5 Plus model cihazına sahipseniz telefonunuz için aradığınız güvenlik donanımlarını firmamızın satış sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra şarj aleti, power bank, data kablosu, araç tutucu, kulaklık ve spor kol bandı gibi bilimum ürüne de sitemizde yer alan ürün çeşitliliği üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Moto G5 Plus Ekran Koruyucuları

Telefonun düşme ihtimaline karşı ya da dış etkiler sebebi ile darbe alma durumuna karşı olarak üretilmiş olan ekran koruyucu sayesinde Moto G5 Plus cihazınız maksimum koruma altına alınmış olunur. Ekran koruyucuların telefona takıldıktan sonra kendini belli etmemesi telefonun orijinalliğinin bozulmaması açısından önemli bir durum olup kullanıcıların ekran koruyucu jelatin ürününden beklediği etkiyi firmamız sayesinde satışa çıkarılmış olan ürün sağlar.

Moto G5 Plus Kılıfları

Ekran koruyucuların bir cihazda olması gereken bir aksesuar olarak bulunması tavsiye edilirken aynı zamanda cihazın sadece ön yüzünün değil yan kısımlarının ve arka kasasının da darbelere karşı korunması adına kılıf tercihinde bulunulması önerilir.

Sitemizde Moto G5 Plus model için üretilmiş ve satışa çıkarılmış olan kılıf modelleri sayesinde cihazın tuşları ile tam uyum sağlayacak ve size kullanırken hem rahat alan hem de güvenlikli kullanım sağlayacak kılıflara ulaşabilirsiniz.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.