Lenovo Vibe S1 Kılıf ve Aksesuarları

Vibe S1

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Siyah (3)
Beyaz (3)
Pembe (2)
Mavi (1)
Kırmızı (3)
Turkuaz (1)
Mor (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (4)
Cüzdanlı Kılıf (6)

Lenovo Vibe S1 Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo Vibe S1 Kılıf ve Aksesuarları

Vibe S1

Lenovo marka Vibe S1 model akıllı cep telefonu dünyanın ilk ve tek çift selfie kameralı cep telefonu özelliğini taşımaktadır. Çift selfie kamerası ile çoklu çekim mod seçenekleri, kavisli cam özelliği, düşük ışık ortamlarında bil kaliteli çekim yapabilen arka kamera özelliği, geniş depolama alanı bulunan bir cep telefonudur.

Vibe s1 şık görünümü ile göze hitap etmektedir. 132 gr ağırlığı ile oldukça hafif şık gösterişli bir telefondur.

Vibe S1 Teknik Özellikleri

Lenovo Vibe S1 cep telefonu android işletim sistemi lollipop 5.0 versiyonu ile üretilmiş ve güncellemeye açıktır. Çift nano sim kartı kullanımı ile iki hattı aynı anda çalıştırabilmektedir.

5.0 inç ekran genişliği, 1080x1920 pixel çözünürlük özelliği, 3 gb ram kapasitesi, 32 gb geniş dahili depolama alını, 128 gb harici depolama alını, 13mp arka kamera, 2mp ön kamera çözünürlük özelliklerine sahiptir.

Beyaz ve mavi olmak üzere iki renkte üretilmektedir. Gövde yapısı alüminyum malzemesinden yapılmıştır. Batarya kapasitesi 2500 mAh, konuşma süresi 26 saat bekleme süresi 264 saattir.

Vibe S1 Koruyucuları

Lenovo marka Vibe S1 model şık telefonunuzu dış etkenlerden korumalısınız. Dış etkenlerden korumak için aradığınız kılıflarınızı ve ekran koruyucu kırılmaz camları internet sitemizde bulabilirsiniz.

Sizler için kişisel zevkler ve tarzlar göz önünde bulundurularak, çeşitli modellerde ve farklı malzemelerden yapılmış rengarenk yüzlerce kılıf modeli bulabilirsiniz.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.