Lenovo Vibe P1 Kılıf ve Aksesuarları

Vibe P1

için 15 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (15)

Renk

Siyah (3)
Beyaz (2)
Pembe (2)
Mavi (1)
Gold (2)
Gümüş (1)
Kırmızı (1)
Turkuaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (4)
Metal Kılıf (5)

Lenovo Vibe P1 Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo Vibe P1 Kılıf ve Aksesuarları

Vibe P1

Akıllı telefon kullanan herkesin ortak şikayeti pil sorunudur. Pil sorunu yaşanan bir çok akıllı cep telefon modeline karşı, 5000 mAH'lik dev bir bataryayı yalnızca 1 cm olan bir kasaya sığdırabilen Lenovo firması, Vibe P1 modeli ile kullanıcıları oldukça sevindirmiştir. Vibe P1 modeli, pil ömrünün uzunluğuna ek olarak, 9.9mm kalınlığı ve arkasının kavisli bir yapıda olması sebebiyle rahatlıkla elde taşınabilir özelliktedir.

Cihaz yalnızca 189 gram ağırlığında ve metal alaşımlı şık bir kasaya sahip. 5.5 inç ekran boyutu, Snapdragon 615 işlemciden güç alması, Adreno 405 grafik işlemcisi ile desteklenmesi de, bu modeli oldukça ayır edici kılmıştır.

Vibe P1 Kılıfları

Sitemizde satışı yapılan kılıflar, kapaklı, rubber kılıf, aynalı kılıf, silikon kılıf, metal kılıf, yüzde yüz deri kılıf, şeffaf kılıf, desenli kılıf ve metal çerçeve kılıf olarak çeşitlenmiştir. Tüm bu çeşitlerde kendi içlerinde onlarca farklı modele sahiptir. Vibe P1'e uyum sağlayan, cihaza ekstra bir görsellik katan her türlü kılıf modelini sitemizde bulmanız mümkün.

Vibe P1 Ekran Koruyucuları

Vibe P1 akıllı cep telefon modeli, üstün batarya özelliği ile uzun ömürlü bir cihazdır. Cihaz ömrünün kısaltılmaması adına, cihaz ön yüzeyinde bulunan ekran kaplamasının bir koruyucu ile koruma altına alınması fayda sağlayacaktır.

Ekran koruyucusu satın almak için, sitemizi ziyaret ederek uygun kalınlıkta ve tamamen şeffaf bir ekran koruyucuya sahip olabilirsiniz.

Toplam 15 ürün bulunmaktadır.