Lenovo Vibe K6 Power Kılıf ve Aksesuarları

Vibe K6 Power

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Siyah (3)
Pembe (1)
Beyaz (1)
Mavi (1)
Kırmızı (2)
Lacivert (1)
Gold (2)
Bordo (1)
Gümüş (1)
Rose Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Rubber Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (6)

Lenovo Vibe K6 Power Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo Vibe K6 Power Kılıf ve Aksesuarları

Vibe K6 Power

Lenovo markasının üretimini yaptığı ve satışa çıkararak geniş bir kitleye hitap ettiği Vibe K6 Power modeli satışı esnasında sadece şarj aleti ve kulaklığı ile birlikte müşteriye verilir.

 Telefonun güvenliğinin sağlanabilmesi açısından kullanıcının kılıf ve ekranı korumak adına üretilen jelatin kalıplara ihtiyaç duyuyor olması, firmamızın müşterinin bu ihtiyacını karşılaması adına ürünlerin satışını gerçekleştirmesine neden olmuştur.

Vibe K6 Power Ekran Koruyucuları

Cihazın güvenilir bir şekilde kullanılabilmesi adına üretilmiş araçlardan en önemlisi ekran koruyucularıdır. Araç sürerken kullanılan araç tutucular, spor yaparken telefonun düşmesini engelleyici spor kol bantları gibi ürünler telefonların kullanım alanını rahatlatsa da ekran koruyucular her türlü darbeye karşı önlem alınması açısından önemlidir.

Firmamızın satışını yaptığı Lenovo Vibe K6 Power model telefona uyumlu bir şekilde üretilmiş ekran koruyucu sistemleri uygun fiyatlandırmalar üzerinden müşterilere sunulur.

Vibe K6 Power Kılıfları

Ekran koruyucu sistemlerin bir dokunmatik ekranlı telefonda olmazsa olmaz araçlardan bir tanesi olarak görülmesi doğru bir yargı olmakla birlikte telefonun sadece ön yüzünün korunuyor olması cihaza zarar gelmeyeceği anlamını taşımaz.

Arka kasasına alabileceği her hangi bir darbe durumu da cihazın çalışmasını etkileyebileceği için Lenovo Vibe K6 Power model adına üretilmiş telefon kılıflarından sitemiz aracılığı ile satın alım işlemini yapabilmeniz mümkün olur.

Kılıf tercihi kullanıcının kendi beğenisi doğrultusunda yapabileceği çeşitlilik şeklinde oluşturulmuştur.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.