Lenovo Phab 2 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Phab 2 Plus

için 1 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (1)

Lenovo Phab 2 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo Phab 2 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo Phab 2 Plus

Phab 2 Plus modeli, Google Tango özelliğine sahip ilk akıllı cep telefonu modelidir. Bu özelliğinin yanında geniş bir ekrana sahip olması ve üst düzey teknik özellikleri barındırması, bu modeli eşsiz kılmaktadır.

Google Tango özelliğinin olması, gerçeklik deneyimi imkanı sunmaktadır. Cihazda yer alan sensörler sayesinde, görünen her ortam taranarak üç boyutlu olarak modellenmektedir. Yekpare bir metal kasa ile gelen Phab 2 Plus en kalın noktası 10.7 mm kalındığında ve 259 gram ağırlığındadır.

Teknik olarak, 6.4 inç boyutunda geniş bir ekrana sahip olan bu model, gücünü 8 çekirdekli Snapdragon 652 işlemciden almakta. 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya sahip olan cihazın depolama alanı 256 GB kadar çıkabilmektedir.

Phab 2 Plus Kılıfları

Lenova Phab 2 Plus modeli, tasarım ve estetik olarak son derece kaliteli bir model olarak çıkmıştır. Böylesi bir cihazı ilk günkü gibi tutmak için isteyenlerin mutlaka koruma kılıfları ile, cihazı korumaları gerekmektedir.

Sitemiz, gerekli hassasiyeti ve temel gereksinimleri göz önüne alarak metal çerçeveli, desenli, şeffaf, deri vb gibi birçok farklı tasarıma sahip kılıf satışı yapmaktadır.

Phab 2 Plus Ekran Koruyucuları

Gündelik yaşamın bir parçası olan cep telefonlarında bulunan cam korumalara ek olarak, harici ekran koruyucuları ile de desteklenmeleri gerekir. Telefon marketlerinde birçok farklı tasarıma sahip ekran koruyucu bulmak mümkündür. Sitemiz, tüm ekran koruyucu modellerini, para iadeli ve garantili bir şekilde müşterilere sunmaktadır.

Toplam 1 ürün bulunmaktadır.