Huawei Y7 Prime Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Y7 Prime (8) ürün

Markalar

Microsonic

Kılıf

Rubber Kılıf

Renk

Mavi
Gold
Siyah
Kırmızı
Gümüş
Rose Gold

Huawei Y7 Prime Kılıf ve Aksesuarları

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Y7 Prime

 Telefon kılıfları aslında çoğu zaman aksesuar olarak kullanılıyor olsa da hayati önem taşıyor. Çünkü özellikle akıllı ve android işlemci cihazların darbelere karşı dayanıksız olması onları ufak darbelere karşı dahi hassas yapıyor. Hal böyle olunca da telefon ufak bir darbede yitirilebiliyor. Üstelik son yıllarda el ayak olan bu telefonların 1 saat bile yanımızda olmaması hayatın felç olmasına sebep olabiliyor. Sitemizde, yüzlerce marka ve model telefon için kılıf, koruyucu cam ve aksesuar satışı yapıyoruz. bizi diğerlerinden ayıran fark ise hem çok çeşitliliğimizin olması, hem kaliteli ürünlerimizin olması hem de ucuz olmamız. Son zamanların en sık tercih edilen telefonu Y7 Prime için onlarca kılıf modeli sitemizde alıcılarını bekliyor.

 Kişiliğinizi Yansıtın

 Siyah, pembe, mavi ya da gri hangi rengin kişiliğinizi yansıttığını düşünüyorsanız hepsi sitemizde. Üstelik hepsi yüzde 40 indirim ile sizin olabilir. Hem telefonunuzu koruyacak hem de hoş bir aksesuar olacak bu ürünler son yılların en trend renkleri ile sitemizde.

 Telefonunuz Bize Emanet

 Telefonunuzun çok daha uzun ömürlü olması ve sizi yarı yolda bırakmaması için mutlaka sitemizi ziyaret edin. Çünkü kavisli ya da kavissiz onlarca Y7 Prime ekran koruyucusu sitemizde. Üstelik nano teknolojisi ile üretilen bu kırılmaz camlar, çizilmiyor, tozlanmıyor ve dokunmatiği çok daha kolay kullanmanızı sağlıyor. uyguladığımız fiyatlar ise piyasa şartlarının çok altında.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.