Huawei Y7 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Y7 (3) ürün

Markalar

Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf

Renk

Beyaz

Huawei Y7 Kılıf ve Aksesuarları

-%28

Ücretsiz Kargo

-%42

Ücretsiz Kargo

-%37

Ücretsiz Kargo

Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

En Çok Satan Ürünler

Y7

Birçok özelliğe sahip olan Y7 markalı cihazınızın hassas olan tasarımını korumak sizin elinizde olmaktadır. Gerekli aksesuar ve kılıflar ile bu güvenliği sağlayabilirsiniz. Sistemimizde yer alan birden fazla modelde kılıflar ve ekran koruyucularına kapınıza kadar getirip sahip olabilirsiniz.

Cihazınızın darbe alması ya da sıvı girişiminde olması birçok özelliğini kaybetmesine neden olmaktadır. Bu yüzden cihazınızın marka ve modeline uygun ekran cam koruyucu ve kılıflar ile gerekli önlemleri almanız gerekmektedir.

Y7 Kılıfları

Kılıflar cihazınızı bütünüyle kaplar. Kapaklı veya kapaksız olarak birçok farklı renkle kılıflar sistemimizde yer almaktadır. Bu kılıflar arasından dilediğinizi seçerek cihazınızı korurken zevkinize göre de tasarlamış olursunuz.

Kapaklı kılıflar arasında yine kılıfları cihazdan çıkarmadan kulaklık ya da şarj aleti gibi işlemleri kolaylıkla yapabilir. Aynı zamanda yine kılıftan çıkarmadan cihazınızı kolaylıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Y7 Ekran Koruyucuları

Sistemimizde yer alan kırılmaz cam koruyucuları oldukça ince ve dayanıklı yapıdadır. Cihazınızın ekranına birebir montaj edilir. Böylece cihazınızın ana ekranı altta kalmakta ve herhangi bir darbe gibi durumlarda ilk temas ekran koruyucuya gelmektedir.

Ekran koruyucu zarar gördüğü zaman ve çıkarıldığı zaman cihazınız ilk gün ki sağlamlığı ile çalışmaya devam eder. Bu koruma cihazın ömrünü uzatmak için oldukça önemlidir. Çünkü cihazınızın garanti süresi bitmese dahi sizin tarafınızdan görülen bir zararda cihazınız garanti kapsamına kabul edilmemektedir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.